راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

سپتامبر 4, 2021

دیدگاه

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر رشد و گسترش چشم‌ گیری داشته است.چون آنلاین شاپ های زیادی را می شناسیم، که ماهانه بیش از 30یا 40 میلیون تومان در می آورند.

راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام

1-حساب کاربری تجاری بسازید

اولین و مهم‌ترین قدم برای ایجاد فضایی جهت فروش در اینستاگرام ، ساخت اکانت بیزنس است.با این کار نه تنها می توانید علاقه مندان به کسب و کار خود را اندازه گیری کنید.بلکه می توانید پستهایی که کاربران دوست دارند را مشاهده کنید. اکانت تجاری شما اولین نقطه تماس مشتری با تجارت شماست. بنابراین ایجاد یک حس نزدیکی با مشتری، کمک زیادی به دیده شدن کسب‌وکارتان می‌کند‌.

2-عکاسی از محصولات را به درستی انجام دهید

هر پست شما حرفی برای گفتن دارد و از آنجایی که در اینستاگرام هستیم، بیشتر این حرفها را عکس شما خواهد زد. نه تنها عکس از محصولات بلکه تمامی عکس های شما در اینستاگرام باید با کیفیت و مرتبط با کپشن و حوزه فعالیت پیج باشند.

3- محصولاتتان را همانطور که هستند نشان دهید

یکی از اصول اساسی و ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام است. اگر محصولی را به فروش می‌رسانید، سعی کنید آن را دقیقا به همان شکلی که هست نشان دهید. رنگ محصولات را به صورت طبیعی عکاسی کنید و از ایجاد هر گونه ادیت رنگی روی آن بپرهیزید.کاربران وقتی به شما اعتماد میکنند که دقیقا همان محصولی را که در پیج شما دیده اند دریافت کنند.

4- با اینفلوئنسرها همکاری کنید

اینفلوئنسرها افرادی هستند که معمولا بر روی جامعه‌ای از مخاطبان قدرت نفوذ زیادی دارند. بنابراین معرفی یک محصول از جانب آنها، معمولا مورد استقبال جامعه مخاطب آنها می‌شود.این افراد بیشتر در شبکه‌های اجتماعی خصوصا اینستاگرام فعال هستند و جامعه مخاطب آنها نیز در این شبکه‌های حضور دارند. اینفلوئنسر می‌تواند یک هنرمند، ورزشکار، روزنامه‌نگار، مدل یا یک فرد عادی جامعه باشد.آنها در ازای تبلیغات برای شما، مبلغ خاصی را معمولا دریافت می‌کنند. این مبلغ به میزان معروفیت و برند اینفلوئنسر بستگی خواهد داشت. هر چند برخی از آنها نیز ممکن است این کار را به صورت رایگان برای شما انجام دهند.نکته مهم در این خصوص این است که باید فعالیت و تخصص اینفلوئنسر مورد نظر، به نوعی در راستای فعالیت اکانت تجاری شما بوده و بی‌ارتباط نباشد.

5-استفاده از هشتگ ها را فراموش نکنید

هشتگ‌های نقش بسیار زیادی در جذب فالوور، بهبود صفحه و به طور کل افزایش فروش در اینستاگرام دارند. هر چند اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مبتنی بر تصویر و جذابیت بصری است، اما متن کپشن و در راستای آن نوع هشتگ‌ها نیز بسیار تاثیرگذار هستند.هشتگ ها می توانند به فراگیر شده محتوای شما و افزایش فروش شما در اینستاگرام کمک بسیار زیادی کن.و از هشتگ های مرتبط با پستتان استفاده کنید.هشتگ های با استفاده ی متوسط را هدف قرار بدهید و از هشتگ هایی که خیلی پستی با انها منتشر نشده بپرهیزید

 

مطالب مرتبط

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

چرا برای کسب و کار آنلاین به مشاور نیاز است؟

چرا برای کسب و کار آنلاین به مشاور نیاز است؟

امروزه با پیشرفت های تکنولوژی خیلی از تعاملات واقعی به جهانی مجازی انتقال یافت. که مهمترین ویژگی آن ، فشردگی زمان و مکان خیلی از محدودیت های جغرافیایی در دنیای فیزیکی را از بین...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید