خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت ! کلمه ای که حتما زیاد به گوشتون خورده تو این روزها اوضاع کسب و کار به شدت خراب شد. افرادی که از فروش سنتی استفاده می کردند بیشترین آسیب را دیدند اما برعکس افرادی که فروش آنلاین داشتند بیشترین سود و منفعت را برای خود کردند. شاید تا الان خیلی ها به فروش آنلاین فکر نمی کردند ولی تو این مدت اخیر به شدت به آن نیاز پیدا کردند و تقاضای کسب و کار اینترنتی بالا رفت.

یکی از روش هایی که افراد می‌توانند کسب و کار خود را در بستر اینترنت به مخاطبان معرفی کنند خدمات طراحی سایت است. اکثر کسب و کارهای بزرگ از طراحی سایت برای برندینگ و افزایش فروش خود استفاده می کنند و همیشه در آن رقابت حرف اول را می زند. طی تحقیقاتی که انجام شد افرادی که برای کسب و کار خود به وب سایت رجوع کردند افزایش فروش فوق العاده ای را تجربه کردند. برای انجام این کار قانع نشدید؟! با من همراه باشید تا گوشه ای از مزایای طراحی سایت را برای شما بازگو کنم:

خدمات طراحی سایت

چرا کسب و کار ها به طراحی سایت نیاز دارند؟

اعتماد کاربران

با توجه به کلاهبرداری هایی که همیشه در شبکه های اجتماعی رخ میدهد برای کاربران اعتماد کردن دشوار شد. با وجود نماد اعتماد و سایت دیگر کاربران نگران کلاهبرداری نیستند.

اینستاگرام کافی نیست

با توجه به فیلترینگ شبکه های اجتماعی ، کسب و کارها نمیتوانند به آنها به عنوان منبع درآمدی مادام العمر تکیه کنند. طراحی سایت یک منبع پردرآمد و مادام العمر برای کسب و کارها است.

کاهش هزینه

گرانی ها و هزینه های گزاف اجاره باعث میشود شما بشدت درگیر شوید. با راه اندازی سایت و فروش آنلاین خود نیازی به هزینه زیاد ندارید و میتوانید بسیار راحت به کار خود رونق ببخشید.

خدمات طراحی سایت در وبیمو چگونه است؟

  1. بررسی رقبای کارفرما
  2. خرید و ثبت هاست و دامنه
  3. کشیدن طرح سایت
  4. ارائه دموی سایت به کارفرما
  5. شروع کار طراحی سایت
  6. گرفتن اطلاعات و محتوای لازم برای سایت
  7. تولید محتوای اولیه
  8. نصب افزونه های مورد نیاز
  9. ارائه پیش نمایش به کارفرما
  10. بروزرسانی و بکاپ گیری ماهانه
خدمات طراحی سایت در وبیمو چگونه است

خدمات وبیمو در طراحی سایت

طراحی سایت در ساری برای شما عزیزان

طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی برای شما عزیزان
طراحی وبسایت فروشگاهی برای شما عزیزان
طراحی وبسایت املاک برای شما عزیزان

طراحی سایت پزشکی

طراحی وبسایت پزشکی برای شما عزیزان

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی وبسایت برای شما عزیزان

برای تغییر و متحول شدن در کسب و کار خود فقط کافیست تلفن خود را بردارید و با تیم متخصص وبیمو تماس بگیرید تا شمارا طبق خواسته و نیاز خودتان راهنمایی کند. کسب و کار شما لیاقت بهترین هارا دارد و باید برای آینده آن ارزش قائل شوید.

فهرست