خدمات طراحی سایت

خدمات طراحی سایت حرفه ای برای کسب و کار ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، سایت آموزشی ، سایت شرکتی ، سایت خدماتی ، طراحی سایت املاک

                خدمات طراحی سایت در وبیمو چگونه است؟

 

ثبت هاست و دامنه

h

ارائه دموی سایت

l

شروع کار سایت

تولید محتوا در سایت

نصب افزونه ها

آنالیز و بررسی رقبا

بروزرسانی سایت

بکاپ گیری ماهانه

خدمات طراحی سایت به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین خدمات را برای وبسایت خود داشته باشید.میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه بهتر راهنمایی کنیم.

خدمات طراحی سایت ! کلمه ای که حتما زیاد به گوشتون خورده تو این روزها اوضاع کسب و کار به شدت خراب شد. افرادی که از فروش سنتی استفاده می کردند بیشترین آسیب را دیدند اما برعکس افرادی که فروش آنلاین داشتند بیشترین سود و منفعت را برای خود کردند. شاید تا الان خیلی ها به فروش آنلاین فکر نمی کردند ولی تو این مدت اخیر به شدت به آن نیاز پیدا کردند و تقاضای کسب و کار اینترنتی بالا رفت.

یکی از روش هایی که افراد می‌توانند کسب و کار خود را در بستر اینترنت به مخاطبان معرفی کنند خدمات طراحی سایت است. اکثر کسب و کارهای بزرگ از طراحی سایت برای برندینگ و افزایش فروش خود استفاده می کنند و همیشه در آن رقابت حرف اول را می زند. طی تحقیقاتی که انجام شد افرادی که برای کسب و کار خود به وب سایت رجوع کردند افزایش فروش فوق العاده ای را تجربه کردند.

چرا کسب و کار به خدمات طراحی سایت نیاز دارند؟

اعتماد کاربران

با توجه به کلاهبرداری هایی که همیشه در شبکه های اجتماعی رخ میدهد برای کاربران اعتماد کردن دشوار شد. با وجود نماد اعتماد و سایت دیگر کاربران نگران کلاهبرداری نیستند.

اینستاگرام کافی نیست

با توجه به فیلترینگ شبکه های اجتماعی ، کسب و کارها نمیتوانند به آنها به عنوان منبع درآمدی مادام العمر تکیه کنند. طراحی سایت یک منبع پردرآمد و مادام العمر برای کسب و کارها است.

کاهش هزینه

گرانی ها و هزینه های گزاف اجاره باعث میشود شما بشدت درگیر شوید. با راه اندازی سایت و فروش آنلاین خود نیازی به هزینه زیاد ندارید و میتوانید بسیار راحت به کار خود رونق ببخشید.

سوالات متداول

برای هر فردی مهم است که سوالات خود را برای پیشرفت کاری خود بپرسد. میتوانید برای مشاوره بیشتر و رایگان با ما تماس بگیرید.

چرا وبیمو؟

وبیمو با سالها تجربه و تخصص در زمینه دیجیتال مارکتینگ میتواند بهترین راهنمایی و کمک را به شما کند.

طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟

 زمان طراحی سایت بستگی به امکانات و ویژگی های خواسته شده شماست. اما بازه نهایی طراحی 20 روز میباشد.

طراحی سایت با کدام سیستم مدیریت محتوا انجام میشود؟

خدمات طراحی سایت در وبیمو با زبان های برنامه نویسی و با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس انجام میپذیرد.

تعرفه طراحی سایت چقدر است؟

تعرفه های متفاوتی برای انواع وبسایت و امکانات وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.