خدمات سئو

کسب و کار شما لایق بهترین ها است.

شرکت وبیمو برای کسب و کار شما چه کاری انجام میدهد؟

در ابتدای کار نوع کسب و کار و پروژه شما را برسی میکند و هدف شما را از انجام خدمات سئو(افزایش رتبه ، افزایش عضو ، افزایش فروش و ترافیک)مشخص میکنند.متخصصین وبیمو کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما را انتخاب میکنند سایت و رقبای شما را آنالیز کرده و از تکنیک های بکار رفته آنها برای موفقیت بیشتر شما نسبت به آنها استفاد میکنند.سرعت و صفحات شما را بررسی و در صورت نیاز مشکلات آنرا حل میکنند.محتوا با کیفیت تولید کرده و صفحات 404 و ریدایرکت را بهینه میکنند. سئو بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه ضرر جبران ناپذیری میتواند ایجاد کند. پس باید از علم و تجربه شرکتی که خدمات سئو را دریافت میکنید مطلع باشید.

رتبه 1 کسب و کارتان باشد!

سئو فروشگاهی

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سئو سایت فروشگاهی کلیک کنید.

هزینه سئو

برای دریافت اطلاعات بیشتر از هزینه سئو کلیک کنید.

سفارش سئو

برای دریافت اطلاعات بیشتر از سفارش سئو کلیک کنید.

اهداف خدمات سئو !

سئو به شما کمک میکند تا وبسایت خود را در گوگل نمایش دهید.گوگل وبسایت هایی که به طور طبیعی و با رعایت الگوریتم ها بالا می آیند بیشتر علاقه دارد و رنک بیشتری به آنها میدهد. سئو یک پروسه تقریبا بلند مدت است و باید در آن صبور بود تا نتیجه دلخواه را گرفت.تحقیقات نشان داده اند که %58 کلیک برای 3 رتبه اول گوگل می باشد و %36 کلیک فقط برای جایگاه اول است. پس صاحبان کسب و کار ارزش سئو را میدانند و حاضرند برای آن هزینه و وقت خود را صرف کنند.بطورکلی سئو در افزایش بازدید و ترافیک بسیار تاثیرگذار است.

هدف نهایی سئو چیست؟

با توجه به تعریف سئو قرارگیری وبسایت شما در صدر نتایج گوگل با کلمات کلیدی خوب و مناسب می تواند ترافیک هدفمند و ارزشمند به سمت سایت شما هدایت کند و در نهایت منجر به افزایش فروش و درآمد وب سایت شما شود.

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!