خدمات سئو

خدمات سئو

کسب و کار شما لایق بهترین ها است.

شرکت وبیمو برای وبسایت شما چه اقداماتی انجام میدهد؟

در ابتدای کار نوع کسب َو کار و پروژه شما را بررسی میکنند و هدف شما را از انجام خدمات سئو (افزایش رتبه ، افزایش عضو ، افزایش فروش و ترافیک)مشخص میکنند.متخصصین وبیمو کلمات کلیدی مناسب کسب و کار شما را انتخاب میکنند سایت و رقبای شما را آنالیز کرده و از تکنیک های بکار رفته آنها برای موفقیت بیشتر شما نسبت به آنها استفاده میکنند.سرعت و صفحات شما را بررسی و در صورت نیاز مشکلات آنرا حل میکنند.محتوا با کیفیت تولید کرده و صفحات 404 و ریدایرکت را بهینه میکنند. سئو بسیار حساس است و با کوچکترین اشتباه ضرر جبران ناپذیری میتواند ایجاد کند. پس باید از علم و تجربه شرکتی که خدمات سئو را دریافت میکنید مطلع باشید.

اهداف خدمات سئو ؟

سئو به شما کمک میکند تا وبسایت خود را در گوگل نمایش دهید.گوگل وبسایت هایی که به طور طبیعی و با رعایت الگوریتم ها بالا می آیند بیشتر علاقه دارد و رنک بیشتری به آنها میدهد. سئو یک پروسه تقریبا بلند مدت است و باید در آن صبور بود تا نتیجه دلخواه را گرفت.تحقیقات نشان داده اند که %58 کلیک برای 3 رتبه اول گوگل می باشد و %36 کلیک فقط برای جایگاه اول است. پس صاحبان کسب و کار ارزش سئو را میدانند و حاضرند برای آن هزینه و وقت خود را صرف کنند.

بطورکلی سئو در افزایش بازدید و ترافیک بسیار تاثیرگذار است. باعث ایجاد برندینگ میشود و ابزاری فوق العاده برای تبلیغات و افزایش فروش محسوب میشود.

seo sait

هدف نهایی سئو چیست؟

با توجه به تعریف سئو قرارگیری وبسایت شما در صدر نتایج گوگل با کلمات کلیدی خوب و مناسب می تواند ترافیک هدفمند و ارزشمند به سمت سایت شما هدایت کند و در نهایت منجر به افزایش فروش و درآمد وب سایت شما شود.

رتبه 1 کسب و کارتان باشد

سئو فروشگاهی

برای اطلاعات از سایت های فروشگاهی کلیک کنید.

سفارش سئو

برای سفارش سئو سایت کلیک کنید.

هزینه سئو

برای اطلاعات از هزینه سئو کلیک کنید

چرا کسب و کار ها به خدمات سئو نیاز دارند؟

روش های تبلیغ چند دسته اند:

1-رادیو   2-تلوزیون  3-تبلیغات در شبکه های اجتماعی و … .سئو یکی از روش های تبلیغ است.

سئو دارایی چند ویژگی است که آن را از دیگر تبلیغات ها متمایز میکند.

1-بهینه سازی هدفمند

2-دارای هزینه کمتر

3-سئودارای ماندگاری بالاست ، دیگر تبلیغات اگر بعد از اتمام شارژ  نشوند از بین میروند ولی با انجام خدمات سئو دیگر نیاز به شارژ دوباره نخواهید داشت.

تماس با وبیمو

برای سفارش سئو فروشگاهی لا وبیمو تماس بگیرید.

فهرست