از جمله کارهای مهمی که باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود قرعه کشی کردن در اینستاگرام است. شاید دیده باشید خیلی از پیج هایی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند از قرعه کشی کردن برای جذب مخاطب استفاده کنند. در واقع قرعه کشی کردن باعث ترغیب شدن فرد مورد نظر به سمت پیج قرعه کشی کننده میشود.ما در این مقاله قرار هست بررسی کنید که چرا باید در واقع شما قرعه‌کشی انجام بدید. و اما تاثیرات مهم قرعه کشی در اینستاگرام چه می تواند باشد پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

قرعه کشی در اینستاگرام

قرعه کشی در اینستاگرام توسط  کامنت

قرعه کشی در اینستاگرام توسط کامنت از مرسوم ترین روش های قرعه کشی درون اینستاگرام هست.خب در این روش شما باید یک پست چالش‌برانگیز رو برای فالورام خود طراحی کنید. در واقع بیشتر اون متن و کپشنی که برای پست می نویسید  باید چالش برانگیز باشه.  با ایجاد یک سوال یا یک طرح  پرسش برانگیز برای فالوران و کاربران خود باید ذهن آنها را درگیر کنید. پس اولین قدم برای شروع قرعه کشی انتخاب یک موضوع و یک سوال بحث برانگیز هست.

قرعه کشی

این به نوبه خود باعث می شود که  تعداد کامنت ها و لایک های شما نیز بیشتر بشود.  هچنین موجب می‌شود که پست شما دارای ارزش بیشتری در اکسپلور باشد. پس از ایجاد این شرایط در پست خود و  و درخواست گذاشتن کامنت یا همون جواب در واقع  شرایط قرعه‌کشی را رقم بزنید.و خوب این کامنت های نادرست نزدیک‌ترین کامنت ها قرعه کشی را انجام دهید.

قرعه کشی در استوری اینستاگرام

در قرعه کشی با استفاده از استوری  شما می توانید با استفاده از یک  ترفند نتیجه خوبی بگیرید.  شما می‌توانید از فالوورهای خود درخواست کنید که استوری شما یا پیج شما رو منشن کنند. و از بین اونهایی که شما را منشن کردن  بیایید و یک  قرعه کشی انجام بدهید. خب  با این کار  هم می توانید برای پیج خودتان اعتماد سازی انجام بدهید و برای خودتان فالور های زیادی کسب کنید.  در حقیقت شما با این کار تبلیغات در اینستاگرام انجام داده اید.  وقتی یک کاربر شما را در استوری و پست خود منشن می‌کند و پست شما را منتشر می کند  این در واقع یک نوع تبلیغات در اینستاگرام محسوب می شود.

سایت های قرعه کشی اینستاگرام کدامند؟

سایت NamePicker

از بهترین سایت هایی که این امکان را به شما می دهد که به راحتی قرعه کشی کنید سایت namepicker است. اما خب برای استفاده از قابلیت قرعه کشی این سایت نیاز است که اینستاگرامتان به پیج فیسبوکتان متصل باشد تا بتوانید از قابلیت قرعه کشی این سایت استفاده کنید.

سایت commentpicker

از این سایت می توانید برای قرعه کشی در کامنت ها استفاده کنید. با مراجعه به این سایت شما می توانید از بین کامنت های منتخب زیر یک پست به راحتی قرعه کش انجام دهید.

 سایت Appsortes

یک سایت کاملاً رایگان برای قرعه کشی در اینستاگرام است. از این سایت هم می توانید به صورت رایگان در بین کامنت های موجود قرعه کشی کنید.

سخن آخر

اگر مدیریت پیج اینستاگرام را بر عهده دارید قرعه کشی کردن در اینستاگرام در افزایش فالوور شما تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست