راه های کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟ روش های جدید (2021)

آوریل 10, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

راه های کسب درآمد از اینستاگرام چیست؟

بستر اینستاگرام برای درآمد های میلیونی بسیار گسترش یافته است. در مدت زمان کوتاهی اینستاگرام به یکی از قطب های درآمدزایی تبدیل شده و افراد زیادی توانستند از آن درآمد های بالایی کسب کنند. ما می خواهیم در این مقاله در مورد راه های کسب درآمد از اینستاگرام با شما صبحت کنیم و به شما شرح دهیم که چطور باید بتوانید از اینستاگرام به سود خالصی برسید و در عرض مدت زمان کوتاهی به درآمدی برسید که از تصورتان بسیار بیشتر است،اگر واقعا می خواهید شما هم از آن دسته از افرادی باشید که سود خالص از اینستاگرام دریافت کرده اند و به درآمد های بالایی در مدت زمان کوتاهی رسیده اند پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

کسب درآمد از اینستاگرام

فروش تبلیغ به طور مستقیم

در این روش یک پیج یا یک فرد به شما مراجعه میکند. از شما می خواهد که بنرش را در پیج خود به صورت استوری یا یک پست به اشتراک بگذارید. در این روش هر چقدر که پیج شما بازدید بیشتری داشته باشد میتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. و بازدید پیج رابطه مستقیم با تعداد فالوور های شما دارد، هر چقدر که فالوور های بیشتری داشته باشید مسلماً درآمد بیشتری میتوانید از این طریق کسب کنید. رجوع و تهیه خدمات اینستاگرام میتواند باعث افزایش 100 درصدی فالوور های شما باشد.

فروش انواع کالا و وسایل مورد استفاده

اینستاگرام یک ویترین عالی است. شما با داشتن فقط یک پیج مناسب می توانید کالا ها و وسایل مورد نیاز مردم را به نمایش آن ها درآورید.باید پست های ترغیب کننده گذاشته و مخاطبان خود را ترغیب به خرید از خود بکنید. این کار مستلزم یک پیج اینستاگرام است که با مخاطبان خود تعامل خوبی دارد. از این راه میتوانید سود بسیاری کسب کنید و به رقم فروش بالایی در طی مدت کم برسید.

فروش لایک و کامنت و فالوور در اینستاگرام

این روش کمی قدیمی شده و در حال حاضر از آن کمتر استفاده میشود. اما این روش می تواند همچنان یکی از راه های کسب درآمد از اینستاگرام باشد. در واقع اگر بتوانید در مدت زمان کوتاهی فالوور یا لایک جمع کنید میتواند بسیار عالی باشد. بستگی به مهارت شما در جمع آوری فالوور دارد که بتوانید در مدت زمان کوتاهی فالوور های زیادی جمع آوری کنید. در واقع هر سرعت و حرفه شما در این روش بیشتر باشد پول بیشتری در می آورید.

تبلیغ برند شرکت های معتبر

یکی از راه های مرسوم کسب درآمد از اینستاگرام این روش هست. برای اینکه این روش به خوبی به کار بیاید باید با شرکت های معتبر و مطرح کار کنید. برای اینکه بتوانید به خوبی از این راه کسب درآمد کنید نیاز به فالوور های بیشتری دارید که بازدید استوری زیادی داشته باشید در این صورت این برند ها به طرف شما کشیده میشوند و تمایل به همکاری پیدا می کنند. برای موفقیت در این روش اول فالوور های مورد اعتماد خود را بالا ببرید و بعد اقدام به این کار کنید.

فروش آموزش از طریق پیج با سایت

اگر در زمینه آموزش کار می کنید و فعالیت دارید این فرصت برای شما وجود دارد تا بتوانید آموزش های خود را به فروش برسانید. روش به این سبک هست که شما باید اول یک سری آموزش رایگان قرار بدید تا مخاطبانتان از آن ها استفاده کنند سپس دوره آموزشی اصلی خود را درون پیج خود قرار دهید. این روش معجزه می کند. بسیاری از پیج ها آموزشی از همین طریق کسب درآمد می کنند.

خیلی از این پیج از همین طریق سرمایه ی هنگفتی کسب کردند. پس دست رو دست نذارید و همین الان شروع به آموزش دادن کنید. برای اینکار نیاز به یک وبسایت دارید. خب اگر در گوگل سرچ کنید طراحی سایت همراه با اسم شهرتان مثل طراحی سایت در ساری می توانید از آن سایت درخواست کنید برایتان سایت طراحی کنند.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید