مشاوره طراحی پیج بیزینسی اینستاگرام

جولای 22, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

مشاوره طراحی پیج کاری اینستاگرام

همه ما می دانیم که یکی از مهمترین ابزارها برای کسب و کار در این روزها پیج بیزینسی اینستاگرام که معتبر باشد هست. خب معتبر از این نظر که محتوای مناسب با حوزه فعالیت کاری خود منتشر کند و از ربات های یک سری کلک ها برای بالا بردن صفحه اینستاگرامش استفاده نکنند.

حواس تان باشد که لایک و کامنت و هم چنین فالوور فیک هیچ کمکی در بیزینس شما نمی کند. چرا که باعث تخریب پیج شما نیز می شود. فیس بوک و کارشناسان اینستاگرام غیر واقعی بودن پیج شما را تشخیص می دهند. باعث می‌ شوند پیج شما از بین برود تلاش خود را بکنید. که به صورت ارگانیک پیج تان را رشد دهید. ما را در این مقاله دنبال کنید. ما شما را با مشاوره طراحی پیج کاری اینستاگرام آشنا می کنیم.

چرا باید یک پیج کاری اینستاگرام داشته باشیم؟

با درست کردن یک پیج بیزینسی شما میتوانید یک کسب و کار اینترنتی برای خودتون راه اندازی کنید. بدون آنکه مجبور باشید پولی برای آن سرمایه گذاری کنید.

و همینطور از طرف دیگر با راه انداختن یک پیج کاری اینستاگرام شما به امکانات زیادی دسترسی پیدا می‌کنید که این امکانات در افزایش میزان فروش تان تاثیر زیادی دارد البته ناگفته نماند که این ابزار در پیج های معمولی به چشم نمی آیند.

پیج های بیزینسی اینستاگرام از کجا آمده‌اند؟

در گذشته اینستاگرام فقط به عنوان یک شبکه اجتماعی برای سرگرمی شناخته می شد. اما در سال ۲۰۱۶ اکانت ایجاد شد که تغییرات بزرگی را ایجاد کرد این اکانت همان پیج بیزینسی اینستاگرام است خوبی این قابلیت این است که به کاربران اجازه می‌دهد تا یک فروشگاه آنلاین برای خود طراحی کنند در جهان از از این قابلیت استقبال فوق العاده ای شد از اینستاگرام همش رو به بهبود بخشیدن آن کرد به روزرسانی های گوناگون امکانات جدید و پیشرفته تری در اختیار کاربران پیج بیزینسی اینستاگرام قرار می دهد هنوز که هنوزه در این به روز رسانی ها شاهد اتفاقات جالبی هستیم.

مطالب مرتبط

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از سوالاتتان درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام است.تبلیغات در...

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید