چند گام مهم برای خدمات طراحی سایت

ژوئن 23, 2021

دیدگاه

در دنیای امروز داشتن وبسایت امری لازم و ضروری برای کسب و کار هاست. دیگر فقط داشتن یک مغازه در سطح شهر کافی نیست و شما باید در بستر وب برای خود مکانی راه اندازی کنید.اکثر کسب و کارها داشتن یک وب سایت برای کسب و کار خود را درک کرده‌اند اما خیلی از آنها استفاده درست از وب سایت خود را به خوبی رعایت نمی‌کنند. در واقع شما باید طراحی و ساخت وبسایت خود چند گام مهم طراحی سایت را رعایت کنید و مرحله به مرحله پیش بروید.

گام مهم برای طراحی سایت

چند گام مهم برای طراحی سایت

گام اول : اهداف و استراتژی سایت

اولین گامی که شما باید در طراحی وب سایت خود انجام دهید بررسی و تعیین اهداف شماست . شما باید برای نحوه ارائه خدمات، نیاز مشتریان و تبلیغات برنامه ریزی دقیق داشته باشید. شما می توانید با برنامه ریزی قبلی و درست نوع مخاطب خود را پیدا کرده و تبلیغات هدفمند برای وب سایت خود انجام دهید تا برای تان بسیار سودمند باشد.

گام دوم : محتوای خوب

یک گام مهم برای طراحی سایت محتوای خوب است. زمانی که مخاطب وارد وبسایت شما می شود با اولین چیزی که روبرو می شود محتوای شماست. محتواها خبر از کلیت وبسایت میدهد.

گام سوم : ساختار سایت

یکی دیگر از گام مهم برای طراحی سایت ساختار درست می‌باشد. وقتی که مخاطبان شما وارد وبسایت می شوند باید بتواند به راحتی به هر چیزی که می‌خواهند دسترسی داشته باشند. مخاطب نباید در سایت شما سر در گم شود.

گام چهارم : گرافیک سایت

یکی از مهم ترین و کلیدی ترین نکات در یک وب سایت گرافیک آن است. گرافیک نقش مهمی در نرخ ماندن کاربر و جلب توجه آن دارد. سعی کنید در وبسایت خود از عکس ها و گرافیک های جذاب و کاربر پسند استفاده کنید. با روانشناسی رنگ ها در کاربر حس خوب ایجاد کنید و آن را تشویق کنید که در سایت شما باقی بماند.

گام پنجم : بهینه سازی برای موتورهای جستجو

سئو و بهینه سازی گام مهم برای طراحی سایت است. تصور کنید شما برای وبسایت خود وقت کافی گذاشتید و از همه نظر کاربر پسند میباشد. ولی شما اگر بازدید کننده و کابری نداشته باشید در واقع همه زحمات شما هدر میرود. شما باید وبسایت خود را برای موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بهینه کنید تا کاربران زیادی بتوانند سایت شما را ببینند.

مطالب مرتبط

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از سوالاتتان درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام است.تبلیغات در...

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید