خدمات مشاوره تولید محتوا حرفه ای

امروزه با توجه به اهمیتی که روزانه اضافه می شود تولید محتوا در سایت و شبکه های اجتماعی نسبت به کسب و کار اینترنتی و رقابت بر سر کیفیت و تعداد محتوای تولیدی ، بالا گرفته است. تیم مشاوره تولید و محتوا وبیمو با متخصصان ماهر و با تجربه خود ضمن ارائه خدمات مشاوره ، راهکار های مناسب ، مشاوره و پشتیبانی ۲۴ ساعته رایگان. آماده ارائه خدمات تولید محتوای با کیفیت و به صرفه در کسب رضایت شما عزیزان می باشد.

موتور های جست و جو به بیشترین چیزی که در سایت اهمیت می دهند محتوای آن سایت است. یک سایت خالی و بدون محتوا هیچ موقع موفق نخواهد شد و همین طور در موتور های جست و جو نیز رتبه نخواهد گرفت. البته هر محتوایی هم نمی تواند در موتور های جست و جوی گوگل رتبه بگیرد. چقدر خوب است محتوای اصلی تولید شود و برای مخاطبان مفید باشد. این گونه می توانید بهترین رتبه را در موتور های جست و جو کسب کنید.

 

تولید محتوا

برای بازاریابی و یا تولید محتوا چقدر باید هزینه شود؟

هزینه تولید و محتوا برای هر شرکتی بستگی به شرایط و عوامل مورد نظر صاحب آن شرکت متفاوت می باشد. شما می توانید با کمک مشاوره تولید محتوا این کار را برای خود راحت کنید. بیشترین هزینه تولید محتوا بر اساس دو اصل مهم کیفیت و حقوق مشتری مشخص می شود. فراموش نکنید که این دو اصل با همدیگر در ارتباط هستند و برای ارائه تولید محتوای با کیفیت نیاز به هزینه کافی می باشد. مراحل تولید محتوا به درستی انجام شود و در نهایت در اختیار مشتری قرار می گیرد. برای همین سعی می‌کنند که هزینه تولید محتوا را برای تمامی مشتریان به صورت مساوی و نرخی ثابت تعیین کنند. چند اصل مهم وجود دارد که در تعیین هزینه محتوا نقش اساسی دارند.

۱. اثرگذار بودن تعداد محتوای سفارشی

۲. متفاوت بودن هزینه تولید محتوای ترجمه به قلم نویسنده

۳. بر اساس تعداد کلمات در تشکیل دهنده هر محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست