عوامل موفقیت وبسایت

می 23, 2021

دیدگاه

هر کسی که کاری را شروع میکند دوست دارد در آن کار موفق باشد. یکی از کارهایی که می‌تواند به کسب و کار شما کمک بزرگی کنند خدمات طراحی سایت است. اگر وب سایت شما برای کاربران جذاب باشد قطعاً می توانید بازدید بسیار زیادی را جذب کنید. در این مقاله به عوامل موفقیت وبسایت می پردازیم تا شما بتوانید وب سایتی طراحی کنید که برای شما سودمند باشد.

عوامل موفقیت وبسایت

عوامل موفقیت وبسایت

برای کاربران کیفیت و اعتبار شما مهم است

چیزی که کاربران اول از همه به آن توجه می‌کنند کیفیت و اعتبار شماست. زمانی که محصول یا خدمات شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد نباید انتظار داشته باشید تا کاربران هم آن را دوست داشته باشند.

در نگاه اول باید برای کاربران جذاب باشد

یکی دیگر از عوامل موفقیت وبسایت ظاهر است. ظاهر و گرافیک وب سایت اولین چیزی است که کاربر با آن مواجه می‌شود. در واقع گردش کاربر در وبسایت شما به گرافیک بستگی دارد. باید طبق محصول یا خدمتی که ارائه می‌دهید ظاهر مناسبی برای سایت خود انتخاب کنید.

مراحل کار و نقشه سایت را پیچیده نکنید

زمانی که کاربر وارد سایت شما می شود است که در وبسایت شما گیج نشود. باید وب سایت خود را طوری طراحی کنید که کاربر بداند در کدام قسمت قرار گرفته است. برای این منظور می توانید از brodcramp استفاده کنید. با استفاده از این ابزار شما می توانید به کاربران نشان دهید که در کدام صفحه و دسته بندی قرار دارند.

بارگذاری وب سایت در تمامی مرورگرها

وبسایت خود را جوری طراحی و راه اندازی کنید که در تمامی مرورگرها بارگذاری شود. بسیاری از کاربران مرورگر های مختلف وب سایت شما را مشاهده می کنند و اگر در این مسیر با مشکل مواجه شوند دیگر به سمت شما رجوع نمی کنند و در واقع شما کاربران خود را از دست داده اید.

برای پست های سایت خود ارزش قائل شوید

زمانی که پست یا نوشته جدیدی را قرار می دهید به تیتر های جذاب آن توجه کنید. سعی کنید تیتر و مطالب جالب بنویسید تا کاربران را مشتاق به دیدن و خواندن آن کنید. زمانی که نوشته مرتبط با نوشته جدید دارید با استفاده از لینک سازی های داخلی آنها را به هم متصل کنید تا کاربر در صفحات وب سایت شما باقی بماند. این موضوع در سئو سایت شما و بازدید در گوگل نیز تاثیر زیادی دارد.

درباره ما فراموش نشود

حتماً صفحه مجزا برای سوابق کاری ، نمونه کارها و خدمات خود درست کنید و در آن به طور کامل خود را معرفی کنید تا کاربر از گذشته حال و آینده کار شما اطلاع داشته باشد. این امر باعث اعتماد بیشتر مشتری به شما می شود.

ایجاد نظردهی

حتماً برای وب سایت خود یک صفحه ایجاد کنید تا کاربران بتوانند نظر خود را نسبت به وب سایت و خدمات شما ارائه دهند. این امر باعث می شود شما کاربران خود را بیشتر بشناسید و طبق علایق آنها عمل کنید.

سخن آخر

عوامل موفقیت وبسایت عواملی هستند که میتواند به سایت و موفقیت کسب و کار شما کمک بزرگی کند . شما میتوانید با رعایت عوامل موفقیت وبسایت که در این مقاله گفته شد تغییر بزرگی به آینده کاری خود در بستر وب بدهید. وبیمو با درنظر گرفتن تمامی نکات موفقیت خدمات طراحی سایت را به شما عزیزان ارائه میدهد.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید