خدمات مشاوره طراحی سایت

می 29, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

خدمات مشاوره طراحی سایت یکی از رایج ترین وظایف مشاور بازاریابی قبل از شروع فعالیت کسب و کار در اینترنت است. یک مشاور طراحی سایت ، با توجه به نوع فعالیت شرکت و نوع مخاطبان ، نوع سایت مورد نظر را مورد بررسی قرار می‌دهد. تا بهترین سیستم جهت ارائه سایت و یا فروشگاه آنلاین کسب و کار طراحی شود. اکثر افراد مشاوره طراحی سایت را یک کار بی ارزش و بیهوده می دانند. و بدون آنکه اطلاعاتی از قالب های آماده داشته باشند آن را خریداری کرده از آن استفاده می کنند. در حالیکه کد نویسی سایت تاثیر زیادی در سئو خواهد داشت.

مشاوره طراحی سایت چیست؟

مشاور طراحی سایت یکی از فاکتور های اصلی و مهم در افزایش ترافیک سایت است. برای طراحی سایت راه اندازی کسب و کار آنلاین ، قبل از هر چیزی شما به مشاوره طراحی سایت نیاز دارید. قبل از شروع کسب و کار او از هزینه های اضافی و هرگونه اجرای اشتباه جلوگیری می کند. هرگز فراموش نکنید که برای شروع هر کار ، اگر با مشورت با مشاور طراحی سایت در زمینه کسب و کارتان انجام شود ، نتیجه بهتری از کسب و کارتان به دنبال خواهید داشت. اگر طراحی سایت با آخرین تکنولوژی و اصول سئو طراحی شود شک نکنید شانس شما برای قرارگرفتن سایت تان در صدر گوگل افزایش پیدا می‌ کند.

هفت گام تا طراحی سایت حرفه ای

گام اول: در گام اول شما با مشاورین و کارشناسان طراحی سایت تماس می گیرید.

گام دوم: در گام دوم شما از مشاوران در زمینه نوع سایت و کسب و کارتان مشاوره دریافت می کنید.

گام سوم: در گام سوم عقد قرارداد و مبلغ پیش پرداخت را پرداخت می‌ کنید.

گام چهارم: در این گام کار طراحی سایت شروع می شود.

گام پنجم: متخصصان اطلاعات کسب و کار شما جهت قرار دادن در وب سایت و دیده شدن. توسط مخاطبان و ترافیک های ورودی سایت را دریافت می‌ کنند.

گام ششم: در این گام اطلاعات شما که در گام قبل دریافت شده است در دسترس مخاطبان سایت قرار می گیرد.

گام هفتم: و در آخرین گام به گام هفتم نیز می باشد. متخصصان سایت را با مشورت با صاحبان کسب و کار به روز رسانی می کنند.

مراحل کار پس از مشاوره طراحی سایت

طی جلسات متعدد با مشاوره طراحی سایت هدف شما از حضور در فضای سایت رقبا و شرکت های همکار امکانات مورد نیاز شما شناسایی می شود. در جلسات مشاوره طراحی سایت مشاوران تلاش می کنند تمام سوالات شما را به صورت کامل پاسخ بدهند تا هیچ سوال و ابهامی در پیاده سازی سایت وجود نداشته باشد.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید