خدمات طراحی سایت جزو کار هایی است که همه کسب و کارهای اینترنتی باید برای برند سازی و اعتبار سازی کار خود از آن استفاده کنند. قطعاً برای خیلی از کسب و کارها تعرفه طراحی سایت مبحثی مهم است. البته برای قیمت گذاری پروژه طراحی سایت معیارهای مختلفی وجود دارد. گرانی تعرفه طراحی سایت همیشه به معنای حرفه ای بودن آن نیست. اما به این نکته دقت کنید که یک سایت حرفه ای ارزان نیست. چون به کارگیری دانش متخصصین این حوزه و استفاده از تکنولوژی‌ می تواند هزینه زیادی داشته باشد. اما باید معقول باشد.

تعرفه طراحی سایت

ظاهر وب سایت تاثیر زیادی بر هزینه آن ندارد

دقت کنید که ظاهر وب سایت شما نمی تواند تاثیر زیادی بر هزینه آن داشته باشد مگر اینکه یک طرح و گرافیک خاص درخواست کنید و فقط طراحی آن با استفاده از کدنویسی انجام پذیرد. در این صورت است که ظاهر وب سایت و گرافیک می تواند بر هزینه آن تاثیر داشته باشد.
تنها چیزی که اهمیت دارد عناصر مهم سایت است. یعنی طراح سایت باید بداند کاربر چه نوع صفحه ای را دوست دارد تا بتواند تجربه کاربری خوبی داشته باشد.

به سمت طراحی سایت خیلی ارزان نروید

همانطور که در قسمت بالا هم خواندید طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست. منظورمان از ارزان ، قیمت بسیار پایین و غیر منطقی است. برخی از شرکت ها طراحی سایت هایی که انجام می دهند زیر ۲ میلیون تومان است. ترفند آنها این است که ابتدا با هزینه کمتر شروع به کار می کند و رفته رفته به دلایل مختلف هزینه های سنگینی از شما دریافت می کنند. همچنین اعتماد به این شرکت ها بسیار سخت است. پس بهتر است گول ارزانی را نخورید و از ابتدای کار خود بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

مواظب شرکت های برند و پر طمع باشید

برخی از شرکت های طراحی سایت که در صفحه اول گوگل هستند و قدمت بالا و نمونه کار زیادی در این حوضه دارند از این فرصت استفاده می کنند تا شما را هم مجذوب به کار خود کنند. آنها با سوء استفاده از برند و قدمت خود هزینه های هنگفتی برای تعرفه طراحی سایت در نظر می‌گیرند. برند ، قدمت و نمونه کارهای آنها دلیل این گرانی است.

سخن آخر

طراحی سایت در وبیمو به صورت حرفه ای و با تعرفه عادلانه انجام میشود . شما میتوانید برای مشاوره رایگان طراحی سایت با وبیمو تماس بگیرید. تا ما شما را هرچه بهتر در این زمینه راهنمایی کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست