تاثیر نماد اعتماد الکترونیکی در طراحی سایت

جولای 23, 2021

دیدگاه

نماد اعتماد الکترونیکی روشی برای جلب اعتماد مشتریان جهت خرید و ثبت نام در یک وب سایت می باشد. در واقع با داشتن نماد اعتماد الکترونیک کاربران به آن سایت اعتماد میکنند زیرا اگر سایت مورد نظر جعلی و در جهت امور خلاف باشد می‌توانند به راحتی پیگیری‌های لازم را انجام دهند. البته قابل ذکر است که دریافت نماد اعتماد الکترونیک شرایط خاص خودش را دارد و وبسایتی این نماد را دریافت می کند که در چهارچوب قانون باشد.

نماد اعتماد الکترونیکی

انواع مختلف نماد اعتماد الکترونیکی

دریافت اینماد به دو صورت موقت و دائمی وجود دارد. نوع موقت زمانی که سایت یا کسب و کارتان هنوز تکمیل نشده و در حال گسترش است ولی حداقل های لازم را دارد استفاده می شود. نوع موقت باعث می‌شود که شما مشتریان خود را از دست ندهید. اینماد دائمی به وب سایت ها و کسب و کارهایی تعلق می گیرد که به طور کامل تکمیل شده و همه شرایط را رعایت کرده باشد.

اهمیت طراحی سایت با نماد اعتماد الکترونیکی

زمانی که کاربر وارد وبسایت می شود برای تبدیل شدن به مشتری نیاز به اعتماد و امنیت دارد. و اگر این اعتماد در وبسایت نباشد شما براحتی این مشتری را از دست خواهید داد. مخصوصاً الان که ما روزانه در حال شنیدن و مشاهده کلاهبرداری ها هستیم اعتماد کردن بسیار سخت شده است. زمانی که شما اینماد دریافت می کنید در واقع چارچوب قانون و امنیت را رعایت کرده اید. همین امر سبب می‌شود کاربری که وارد وبسایت می شود بتواند به راحتی به شما اعتماد کند. و اعتماد مشتری یعنی افزایش فروش شما.
شرکت وبیمو در خدمات طراحی سایت از جمله طراحی سایت املاک، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت در ساری خود. اعتماد و امنیت را برای کاربران شما ایجاد می کند.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید