مشاوره حرفه ای و تخصصی برای طراحی سایت با وردپرس

آگوست 3, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

مشاوره ​طراحی سایت با وردپرس

همان طور که می دانید.  داشتن یک وب سایت اینترنتی ، دیگر یک وسیله تجملی برای کسب و کارها نیست. امروزه داشتن وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است. در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کار آمد ، بخشی از فرآیند برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. به همین دلیل همان طور که هر کس جهت سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد. در فضای مجازی نیز شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

مشاوره ​طراحی سایت با وردپرس

موقعه ای که می خواهید سایت جدیدی طراحی کنید. با مراجعه به شرکت‌ های مختلف طراحی سایت ، یکی از گزینه‌ هایی که بسیار نام آن را خواهید شنید. طراحی سایت با وردپرس است. وردپرس یکی از سیستم‌ های مدیریت محتوا است که برای منظور خاصی آماده‌ سازی شده است. برای هر پروژه‌ ی طراحی سایت مناسب نیست. ولی به دلیل سادگی بسیاری از سایت‌ ها به اشتباه با این سیستم طراحی می‌ شوند. برای یک انتخاب صحیح ، به مشاوره طراحی سایت با وردپرس نیاز خواهید داشت.

چرا طراحی سایت با وردپرس بهتر است؟

وردپرس یا wordpress یک سیستم مدیریت محتوای محبوب است که در میان طراحان سایت بسیار پرطرفدار شده است. وردپرس در آغاز یک سیستم برای وبلاگ نویسی بود اما به تدریج به سیستم مدیریت محتوا تبدیل شد. زبان برنامه نویسی وردپرس php است. و با استفاده های از پلاگین های متنوعی که دارد توانسته است نیاز های مشتریان را تا حدود بسیار زیاری برطرف کند. برای این که یک سایت وردپرسی داشته باشیم ، پیشنهاد ما این است که از هاست لینوکس استفاده شود .وردپرس در ایران نماینده رسمی دارد و همه نسخه های آن به طور رایگان در اختیار طراحان قرار می گیرد.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید