طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی به شدت تو این دوران مرسوم شده چون خیلی از افراد و کسب و کار های سنتی به این نتیجه رسیدند که بدون فروش آنلاین نمیتوانند در هرشرایطی درآمد داشته باشند. برای کسب و کارهای سنتی این سوال پیش میاد که چرا باید از فروش انلاین و گوگل استفاده کنند؟ در واقع اونها اعتقادی به فروش و طراحی فروشگاه اینترنتی ندارند. میخوام تو این قسمت بطور کامل درمورد فروش آنلاین صحبت کنم تا به درآمد و مزایای آن ایمان بیارید. با ما در وبیمو همراه باشید.

طراحی فروشگاه اینترنتی چیست؟

خدمات طراحی سایت یک محیط آنلاین و اختصاصی برای شماست که میتوانید در آن محصول و خدمات خود را به مشتریان عرضه کنید. ممکن است محصول شما فیزیکی (پوشاک ، لوازم خانگی ، اداری و …) یا مجازی(فروش دوره های آموزشی ، فایل پی دی اف و …) باشد. ولی در طراحی فروشگاه اینترنتی فرقی ندارد که چه محصولی دارید شما میتوانید با خیال راحت بیشترین فروش را در بستر اینترنت داشته باشید.

مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی

در فروش آنلاین شما بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی میتوانید فروش داشته باشید. تصور کنید تعطیلات نوروز است و همه کسب و کارهای سنتی تعطیل کرده اند و هیچ درآمدی در آن تایم ندارند. ولی آنهایی که در بستر اینترنت فعالیت میکنند بدون هیچ دغدغه ای حتی در روزهای تعطیل فروش فوق العاده را تجربه میکنند.

مزیت دیگر طراحی سایت هزینه راه اندازی کم آن است. در این شرایط اقتصادی و مالی بد جامعه هزینه اجاره مکان ممکن است خیلی دشوار باشد ولی در بستر اینترنت خبری از هزینه اضافی نیست و شما فقط با تهیه یک هاست (فضایی که اطلاعات شما در آن قرار میگیرد) و دامنه (نام فروشگاه شما) میتوانید افزایش فروش را تجربه کنید.

علاوه بر این ها شما میتوانید کسب و کار خود را به برند مشهوری تبدیل کنید و فروش خود را گسترده کنید. حتما از خود میپرسید چطور این اتفاق میوفتد؟ دقت کنید شما اگر در قسمتی از تهران یک فروشگاه داشته باشید حتی اگر بهترین فروشگاه هم باشد تعداد اندکی افراد از حضور شما اطلاع دارند. ولی زمانی که شما فروش آنلاین داشته باشید در سرتاسر ایران شمارا می بینند و با برند شما اشنا میشوند. این راز طراحی فروشگاه اینترنتی است.

شما در برابر آینده کاری خود مسئول هستید...

ویژگی سایت های طراحی شده در وبیمو

نیاز و هدف شما

تیم وبیمو با توجه به نیازی که شما دارید طراحی فروشگاه اینترنتی را انجام میدهد.

طراحی طبق سلیقه شما

تمامی امکانات و طراحی ها طبق سلیقه و خواسته شما عزیزان انجام میپذیرد.

طراحی مدرن و بروز

تمامی طراحی مطابق با امکانات روز دنیا و مدرن انجام میشود.

طراحی ریسپانسیو

با توجه به اینکه افراد با دستگاه های مختلف وارد وبسایت میشوند طراحی طبق همه دستگاه ها انجام میشود.

سرعت بالا

سرعت مهم است و موجب رضایت و نارضایتی کاربر میشود. وبیمو تکنیک های افزایش سرعت رعایت میکند.

پشتیبانی حرفه ای

در هر زمانی اگر مشکل یا خطایی برای وبسایت شما بوجود آمد وبیمو موظف است بطور کامل آن را رفع کند.

برای موفق شدن و حرفه ای شدن همیشه باید بروز و مدرن عمل کنید. تیم وبیمو کنار شماست تا شمارا در راستای متخصص شدن راهنمایی کند.

خدمات طراحی سایت وبیمو

فهرست