سئوی داخلی و ۵ تکنیک مهم آن

ژوئن 6, 2021

دیدگاه

همانطور که می دانید سئو به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم می شود . سئوی داخلی به اقداماتی گفته می شود که درون سایت جهت بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می شود. اما برخی از افراد آنرا جدی نمی گیرند. اگر شما می‌خواهید خدمات سئو را برای وب سایت خود انجام دهید باید از تخصص آن فرد یاتیم اطمینان حاصل کنید و بعد سفارش سئو خود را به دست آنها بسپارید.
در این مقاله به سئو داخلی و ۵ تکنیکی که باید متخصصان آن را رعایت کنند می پردازیم.سئو داخلی وبسایت

۵ تکنیک سئوی داخلی که باید آن را رعایت کنید

عنوان صفحه

عنوان صفحه یکی از فاکتورهای مهم در سئو است. عنوان هر صفحه باید یکتا باشد و در آن کلمه کلیدی اصلی حتما قرار گیرد. مثلاً میخواهید در مورد خدمات سئو مقاله ای انتشار دهید باید در عنوان آن اینگونه بنویسید : انجام خدمات سئو وردپرس پیشرفته همانطور که مشاهده می کنید کلمه کلیدی اصلی مادر عنوان قرار گرفته است.

توضیحات متا

توضیحات متا قبل از هر چیزی می‌تواند مخاطب را وادار به کلیک روی وب سایت شما کند. پس همیشه باید برای متای خود جملات جذاب و ترغیب کننده بنویسید و یادتان نرود که کلمه کلیدی اصلی شما باید در ابتدای جمله قرار گیرد‌‌. چون در بحث سئو داخلی بسیار مهم است.

کلمه کلیدی

برای هر صفحه خود کلمه کلیدی مجزا مشخص کنید. یادتان نرود هر کلمه برای یک صفحه و هر صفحه برای یک کلمه است. از قرار دادن یک کلمه کلیدی برای دو صفحه خودداری کنید. کلمه کلیدی خود را قبل از انجام اقدامات سئو داخلی انتخاب کنید.

ساختار url

‏url یا همان آدرس صفحات باید یکتا باشد. بهتر است برای ایندکس زودتر از url انگلیسی استفاده کنید. در آدرس صفحات خود از عبارت‌های ممنوعه استفاده نکنید. و هیچ وقت آدرس صفحات خود را تغییر ندهید چون باعث به وجود آمدن ریدایرکت ها میشود.

بهینه سازی تصاویر

تصاویر همیشه در سئوی داخلی مهم هستند. چون می‌توانند مفهوم کلی شما را در رابطه با موضوع نوشته شده مخاطب برسانند. سعی کنید در تصاویر خود از alt و توضیحات مختصر استفاده کنید. تا زمانی که عکس شما در صفحه بارگذاری نشد آن توضیح به مخاطب نشان داده شود.

 

 

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید