تم های اینستاگرام چه تاثیری در رشد پیج اینستاگرام دارند؟

از جمله مواردی که مورد توجه کاربران اینستاگرام است تم مورد استفاده یک پیج است. یک تم خوب و زیبا می تواند کاربران زیادی را جذب کند. ترکیب رنگ های مورد استفاده در یک پیج می تواند کاربران زیادی را به سمت پیج بکشاند. تم ها اصولا به صورت یک بک گراند در پست ها به نمایش در می آیند و این روند در پست گذاری های متعدد حفظ می شود و یک رویه رنگی را در پیج حاکم می کند و باعث می شود تا آن پیج یک تم مخصوص به خود را بگیرد.

فالوور واقعی

از جمله مواردی که باعث افزایش فالوور واقعی در یک پیج اینستاگرام می شود انتخاب یک تم مناسب برای پیج اینستاگرام است.

تم ها مضمون پیج شما را می رسانند

استفاده از تم ها می تواند بیانگر مضمون صفحه اینستاگرام شما باشد. مثلا می تواند بیانگر این باشد که شما برای یک برند به خصوص فعالیت می کنید. خیلی دیگر از موارد با استفاده از تم های مناسب به فالوور واقعی (منظور از فالوور واقعی در واقع آن دسته از فالوور های شما هستند که پی گیر کار شما هستند و پیوسته پست ها و استوری های شما را دنبال میکنند) خود و کاربران اینستاگرام می فهمانند که زمینه فعالیت به خصوص ها چیست یا در چه زمینه ای به طور تخصصی فعالیت می کنند.

در شرکت وبیمو م با ارائه خدمات اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام شما همه این موارد را برای شما در نظر گرفته ایم.

تم ها تنوع زیادی دارند. بسته به نوع فعالیتی که دارید شما میتوانید با رواشناسی رنگ ها برای خود تم مناسب انتخاب کنید. در این مسئله باید دقت کنید چون بسیار میتواند تاثیر گذار باشد. زیرا ممکن است یک تم بد و بدون رواشناسی رنگ موجب دلسردی مخاطبین و فالوور های شما شود

انواع تم های محبوب و پر استفاده پیشنهادی برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست