تم های اینستاگرام چه تاثیری در رشد پیج اینستاگرام دارند؟

ژوئن 11, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

تم های اینستاگرام چه تاثیری در رشد پیج اینستاگرام دارند؟

از جمله مواردی که مورد توجه کاربران اینستاگرام است تم مورد استفاده یک پیج است. یک تم خوب و زیبا می تواند کاربران زیادی را جذب کند. ترکیب رنگ های مورد استفاده در یک پیج می تواند کاربران زیادی را به سمت پیج بکشاند. تم ها اصولا به صورت یک بک گراند در پست ها به نمایش در می آیند و این روند در پست گذاری های متعدد حفظ می شود و یک رویه رنگی را در پیج حاکم می کند و باعث می شود تا آن پیج یک تم مخصوص به خود را بگیرد.

فالوور واقعی

از جمله مواردی که باعث افزایش فالوور واقعی در یک پیج اینستاگرام می شود انتخاب یک تم مناسب برای پیج اینستاگرام است.

تم ها مضمون پیج شما را می رسانند

استفاده از تم ها می تواند بیانگر مضمون صفحه اینستاگرام شما باشد. مثلا می تواند بیانگر این باشد که شما برای یک برند به خصوص فعالیت می کنید. خیلی دیگر از موارد با استفاده از تم های مناسب به فالوور واقعی (منظور از فالوور واقعی در واقع آن دسته از فالوور های شما هستند که پی گیر کار شما هستند و پیوسته پست ها و استوری های شما را دنبال میکنند) خود و کاربران اینستاگرام می فهمانند که زمینه فعالیت به خصوص ها چیست یا در چه زمینه ای به طور تخصصی فعالیت می کنند.

در شرکت وبیمو م با ارائه خدمات اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام شما همه این موارد را برای شما در نظر گرفته ایم.

تم ها تنوع زیادی دارند. بسته به نوع فعالیتی که دارید شما میتوانید با رواشناسی رنگ ها برای خود تم مناسب انتخاب کنید. در این مسئله باید دقت کنید چون بسیار میتواند تاثیر گذار باشد. زیرا ممکن است یک تم بد و بدون رواشناسی رنگ موجب دلسردی مخاطبین و فالوور های شما شود

انواع تم های محبوب و پر استفاده پیشنهادی برای شما

تم سیاه و سفید

از این تم بسیاری از پیج های معتبر استفاده می کنند. این تم فضای خاصی به پیج و صفحه اینستاگرامی شما می دهد و یک پرستیژ خاصی دارد. اکثرا پیج های مد و پیج های متن از این تم ها استفاده می کنند. اما گاهی اوقات پیج های دیگر هم نیز از این تم استفاده می کنند. این مختص پیج هایی با موضوعات خاص نیست.

تم های صورتی یا آبی رنگ

از این تم هم نیز به وفور استفاده می شود. معمولا پیج های مد و پوشاک از این تم ها استفاده می کنند. برای آن که این تم یک فضای خاصی به پیج می دهد و رنگ و لعاب پیج را متغیر می سازد. و موارد بسیار دیگر که از این رنگ تم در پیج خود استفاده می کنند. این تم مختص به دسته ای خاص از پیج ها نیست و می تواند در همه جا کاربرد داشته باشد.

تم های سبز و زرد

تم های سبز و زرد از جلمه تم های مورد استفاده در پیج های مد و بسیاری از پیج های دیگر هستند. اگر در زمینه های مختلف بلاگری می کنید از این تم ها می توانید استفاده خوبی کنید و آن ها را در پیج های خود پیاده سازی کنید.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید