روش های افزایش بازدید استوری در اینستاگرام

استوری اینستاگرام از جمله قابلیت ها و ویژگی های اینستاگرام هست که بسیار حائز اهمیت است. معمولاً با استفاده از استوری شما محتوایی را در ۲۴ ساعت برای فالوورهای خود و غیره منتشر می سازید. از استوری اینستاگرام برای تبلیغات در اینستاگرام و برندسازی در اینستاگرام نیز استفاده می شود.  برای موثر واقع شدن استوری به یک سری از تکنیک‌های افزایش بازدید استوری در اینستاگرام نیازمندید. مطمئناً برایت تکنیک های افزایش بازدید استوری شما می توانید بازده زیادی داشته باشید.

  افزایش بازدید استوری

تکنیک های بالا بردن بازدید استوری در اینستاگرام

استفاده از هشتگ در استوری

هشتگ گذاری در استوری باعث میشود که استوری شما به معرض نمایش کاربران در اکسپلور قرار گیرد. اما یک نکته بسیار کلیدی در این زمینه آن است که از هشتگ های ترند استفاده کنید. اگر شما بتوانید تشخیص دهید که کدام هشتگ پر سرچ تر است و دارای پتانسیل بازدید بالا هست می توانید فالوور نیز از طریق هشتگ استوری خود جذب کنید.  اما در استفاده از هشتگ باید مراقبت کنید.زیرا استفاده از هشتگ های تکراری موجب می شود که هوش مصنوعی اینستاگرام آن را اسپم تشخیص داده و پیج شمارا شدوبن کند.

گذاشتن استوری آن تایم

در گذاشتن استوری های به موقع باید بسیار دقت کنید.  عموما یکسری از استوری ها برای یک سری از رویدادها منتشر می‌شوند.  باید دقت کنید که این استوری ها که معمولاً برای رویداد های Trend  در اینستاگرام منتشر می‌شوند به موقع باشند.  این به موقع بودن هشتگ گذاری ترند  انتشار دادن استوری می تواند افزایش بازدید استوری را سه برابر افزایش دهد.

استفاده از استیکر ها و اموجی های تعاملی

شاید در در اینستاگرام مشاهده کرده باشید که گاهاً یکسری از اموجی ها و استیکر ها در استوری ها به نمایش گذاشته می شوند. در واقع اینها همان استیکر ها یا اموجی های تعاملی هستند که باعث افزایش بازدید استوری میشوند.استفاده آن ها در جایگاهشان می تواند کمک بسیار زیادی به جذب مخاطب و فالوور نیز بکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست