شدوبن اینستاگرام چیست و چگونه جلوی آن را بگیریم

می 22, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

 

شدوبن اینستاگرام چیست؟

شدوبن اینستاگرام یک تنبیه و یا جریمه ای است که اینستاگرام بدون هیچ گونه اطلاعی روی پیج شما انجام میدهد. در مواقعی هست که پیش می آید که پیج شما رو به افت می رود و شما باید آن را متوجه بشید. اگر سوالاتان این است که چطور ما اینجا هستیم که به سوالتان پاسخ دهیم. خب اولین راه فهمیدن آن این است که به تعداد لایک های پست های اخیر خود نگاه بیاندازید. اگر احساس کردید که تعداد لایک های شما کاهش پیدا کرده احتمال اینکه شدوبن شده باشید زیاد هست.

راه های زیادی برای پی بردن به شدوبن شدن در اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله قرار است در مورد آن ها صحبت کنیم.

دلیل ایجاد شدوبن اینستاگرام چیست؟

دلیل عمده ی ایجاد شدوبن در اینستاگرام آن بوده است که اینستاگرام از اسپم شدن جلوگیری کند. در یه مدت زمانی در اینستاگرام پیج هایی که پست های تکراری بگذارند بسیار افزایش یافته بود و برای مقایله با این پیج ها اینستاگرام این الگوریتم را ایجاد کرد. اولین بار این روش را توییتر در سال 2006 بر روی پلت فرم خود تست کرد. به این روش که توییتر برای کامنت هایی که غیر اخلاقی و تکراری بودند فیلتر هایی اعمال کرد که از آن ها جلوگیری کند.

علی رغم اینکه اینستاگرام در طی شدوبن کردن به کاربران خود اطلاع نمی دهد توییتر قبل از اینکه شما را شدوبن کند به شما اطلاع می دهد.با مدیریت پیج اینستاگرام توسط شرکت ما پیجتان را از شادوبن میتوانید نجات دهید.

راه های جلوگیری ا زشدوبن شدن چیست؟

1.جلوگیری از هشتگ های تکراری و غیر اخلاقی

اینستاگرام با پیج هایی که هشتگ های اسپم میگذارند به شدت برخورد میکند و آن ها را شادوبن می کند. همچنین باید از گذاشتن هشتگ های ممنوع و غیر اخلاقی خودداری کنید. همه این ها می توانند باعث شدوبن شدن پیج اینستاگرام شما شوند. پس باید از آن ها بپرهیزید.

2.از بات ها و نرم افزار های فالوور بگیر استفاده نکنید.

در سال های اخیر اینستاگرام دچار تغییرات زیادی شده است و روز به روز به هوش مصنوعی آن افزوده میشود. اینستاگرام تمام سعی خود را می کند تا بتواند از رفتار های دارای افراط و غیر طبیعی جلوگیری کند. با به کار گیری الگوریتم های پیچیده ای که امروز اینستاگرام از آن ها استفاده می کند با هر حرکت غیر طبیعی اینستاگرام می تواند پیجتان را اکشن بلاک و شدوبن کند.

وقتی شما از بات های فالوو گیر استفاده می کنید این بات ها شروع به گرفتن فالوور های زیاد در مدت زمانی کم می کنند که بر خلاف قوانین و محدودیت های اینستاگرام است. پس مدتی این رویه توسط الگوریتم های اینستاگرام شناسایی می شود و اینستاگرام برای مقالبه با این عمل غیر طبیعی شروع به مقاوت می کند. این کار در طولانی مدت ممکن است پیج شما را دچار آسیب بکند.

3.خودداری از تکرار یک فعالیت به صورت پشت سر هم در فاصله زمانی کوتاه

اگر هر فعالیتی که در اینستاگرام دارید انجام می دید پشت سرهم و تکراری انجام شود اینستاگرام به آن واکنش نشان می دهد. به عنوان مثال اگر دارید کامنت می ذارید آن را پشت هم و تکراری انجام ندهید این کار باعث می شود که اینستاگرام پیجتان را بات بشناسد.اگر پیجتان دچار شدوبن شد یک سری کار هایی هستند که می توانند پیجتان را از این حالت نجات دهند که باید یک متخصص اینکار برای شما اینکار را انجام دهد. کافی است به صفحه خدمات اینستاگرام ما مراجعه نمایید تا بذ تهیه آن متخصصین ما شما را از این مخمصه نجات دهند.

4.تغییر حالت پیج از بیزینسی به شخصی

این مورد هم در بعضی از مواقع می تواند از شدوبن شدن جلوگیری کند. ولی ما توصیه می کنیم که از این روش استفاده نکنید زیرا عملی بودن آن احتمالی است.

سخن آخر

سعی کنید قبل از اینکه شدوبن شوید قوانین را رعایت کنید. در طولانی مدت و تکرار شدوبن برای شما باعث آسیب رسیدن به پیجتان می شود. در مواقع شدوبن پیجتان هم به اکسپلور نمی رود و تعداد لایک هایتان نیز کاهش می یابد.

مطالب مرتبط

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از سوالاتتان درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام است.تبلیغات در...

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید