قوانین و مقررات اینستاگرام در سال 2021 چگونه است؟

آوریل 18, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در حال حاضر است که در سال 2010 ساخته شد. در طی مدت زمانی کم اینستاگرام توانست جایگاه ویژه ای بین مردم دنیا پیدا کند. اینستاگرام برای خود قوانین و مقرراتی دارد که هر ساله دچار تغییراتی می شوند. برای استفاده بهتر از این شبکه اجتماعی شما نیاز به آشنایی با این قوانین دارید. در این مقاله ما تلاش کرده ایم تا به بهترین نحو همه آن ها را به شما توضیح دهیم. با وبیمو همراه باشید…

همچنین شما با سفارش خدمات اینستاگرام می توانید بدون هیچ دغدغه ای و با رعایت کامل قوانین به سرعت به پیشرفت پیج اینستاگرام خود کمک کنید.

قوانین و مقررات اینستاگرام

قوانین و مقررات اینستاگرام چیستند؟

قوانین انتشار پست در اینستاگرام

در اینستاگرام یک سری از قوانین در مورد پست گذاری وجود دارد که اگر غیر آن ها عمل کنید پستتان را حذف می کند. بذارید چند نمونه برایتمان مثال بیاورم. پست های در این موارد توسط اینستاگرام پاک می شوند.

  • خرید و فروش سلاح گرم و پست کردن آن ها
  • خرید و فروش الکل
  • خرید و فروش دخانیات
  • سخنان زشت
  • باج گیری و دسترسی به حریم شخصی
  • فیلم های مستهجن
  • فروش غیر قانونی حیوانات
  • تهدیدات صدمه جسمی

قوانین و محدودیت های اینستاگرام

هشتگ

هشتگ گذاری در اینستاگرام یک مورد بسیار تاتیکی است. برای گذاشتن هشتگ برای هر پست می توانید تا 30 هشتگ موثر را استفاده کنید. اما باید بدانید که باید از گذاشتن هشتگ های اسپم دار خود داری کنید. سعی کنید 10 تا هشتگ مرتبط با پستتان را بگذارید. این کار معمول تر است و شما را نیز از اسپم نجات می دهید.

استوری

در هر روز یعنی هر 24 ساعت می توانید بیش از 100 استوری را منتشر کنید. استوری یکی از جنبه های مهم اینستاگرام است که باید درست از آن استفاده شود. سعی کنید از استوری و انتشار آن در فضای اینستاگرام کسب درآمد کنید.

منشن کردن در اینستاگرام

در پست های خود می توانید بیش از 100 نفر را منشن کنید. اما خب بهتر است که اینکار را انجام ندهید زیرا محتوای ما بسیار توهم می شود.

محدودیت لایک کردن پست ها مختلف کاربران

در طول یک ساعت در اینستاگرام شما فقط مجاز به لایک کردن 300 پست هستید. به همین علت در کل شبانه روز در اینستاگرام محدویت لایک کردن حدود 7000 پست است.

در صورت اینکه اینکار را مداوم و بیش از اندازه در روز انجام دهید اکانت شما 24 ساعت به صورت موقت مسدود می شود. شما نمی توانید تا 24 ساعت محتوایی را لایک کنید ولی بقیه اکشن ها برای شما آزاد است.

محدودیت کامنت گذاشتن در اینستاگرام

شما به عنوان کسی که از اینستاگرام استفاده می کند و کاربر فعال آن است فقط اجازه به گذاشتن 59 کامنت در ساعت دارید. که در 24 ساعت این عدد بین 500 الی 1000 متغیر است.

اگر زیر پستی کامنت های تکراری بگذارید اینستاگرام آن را به عنوان اسپم تشخیص داده و 24 ساعت به شما اجازه کامنت گذاشتن نمی دهد. اگر اینکار را ادامه دهید اینستاگرام تماماً اکانت شما را مسدود خواهد کرد.

محدویت تعداد کاراکتر در نوشتن کامنت زیر پست ها توسط کاربران

برای گذاشتن کامنت در زیر پست های اینستاگرام شما نمی تواند کامنت های طولانی با کاراکتر بالا بنویسید.

محدودیت آنفالو کردن کاربران پیج

در طول شبانه روز برای آنفالو کردن کاربران اینستاگرامی تنها مجاز به آنفالو کردن 70 کاربر در طول شبانه روز هستید

حرف آخر

اینستاگرام یک شبکه مجازی بسیار محبوب است و کاربران زیادی به خود جلب کرده است. به همین علت اینستاگرام برای حفظ نظم و پایداری خود قوانین و محدودیت هایی را تعریف کرده است.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید