پرومت کردن اینستاگرام چیست و چه تاثیری بر روی پیج اینستاگرام دارد؟

پرومت کردن اینستاگرام از جمله روش هایی است که با استفاده از آن می توانید بازدید پیج اینستاگرام خودتان را افزایش دهید.در این مقاله قرار هست که به شما توضیح دهیم که چطور در واقع پرومت کردن اینستاگرام بر روی افزایش فالوور های واقعی و بازدید شما تاثیر می گذارد.

پرومت کردن اینستاگرام

تعریف اولیه پرومت کردن اینستاگرام چیست؟

پروموشن یا پرومت قابلیتی هست که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار داده است. با استفاده از این قابلیت اینستاگرام شما در واقع یک پست تبلیغاتی را ایجاد می کنید. با استفاده از پروموشن برای آن پست در واقع یک سری قابلیت ها به آن پست اضافه کردید. با توجه به نوع آن پست تبلیغاتی قابلیت هایی که با پرومشن به آن پست اضافه می شوند می توانند متغیر باشند.

چطور باید از پروموشن اینستاگرام استفاده کنیم؟

برای استفاده از این قابلیت حرفه ای حتماً باید دو تا کار از پیش انجام داده باشید

1.سوییچ کردن به بیزینش پروفایل : تنها وقتی میتوانید از پروموشن اینستاگرام استفاده کنید که اکانت شما بیزینسی باشد. غیر از این این قابلیت اصلاً نمیتواند بدرد پیج های عادی یا پرایویت بخورند، بیاید به یک سوال اصلی پاسخ دهیم، چرا باید یک پست تبلیغاتی که باید عده زیادی آن را ببینند در یک پیج عادی که هدفی را دنبال نمیکند و وبسایتی هم ندارد منتشر شود. پاسخ این سوال این است که کاملاٌ منظقی است که این قابیلت بدرد پیج های عادی نخواهد خورد

2.سینک یا وصل بودن به اکانت فیسبوک : برای استفاده از این قابلیت یک پیش نیاز دیگر نیاز دارید. یکی از پیش نیاز های استفاده از این قابلیت اینستاگرام داشتن اکانت فیسبوک و ادمین بودن آن است.

چرا باید از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنیم؟

استفاده از این قابلیت اینستاگرام فقط موجب دست سرسی راحت کاربران به سایت پیج شما نمی شود. این قابلیت را اینستاگرام برای این طراحی کرد تا بتوانید به راحتی پیج خود را در اینستاگرام گسترش دهید. منظور از گسترش پیج در اینستاگرام این است که کسب و کار خود را گسترش دهید و آن را هر چه تمام تر توسعه دهید.

با مراجعه به صفحه مدیریت پیج اینستاگرام در سایت ما شما قادرید که به راحتی کسب و کار خود را گسترش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست