آموزش بازاریابی در اینستاگرام

می 10, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

آموزش بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام بستر وسیعی در زمینه بازاریابی است و  برای اینکه بتوانید در آن به بازاریابی بپردازید نیاز به آموزش دارید. خیلی از کسب و کار های بزرگ دست به دامن اینستاگرام می شوند تا بتوانند فروش ها انفجاری داشته باشند. خیلی از پیج های اینستاگرام با استفاده از بازاریابی قوی خود توانستند در مدت زمان کوتاهی درآمد بالایی کسب کنند. در این بین خیلی ها نیز دچار ضرر شدند و نتواستند ضرر های خود را جبران کنند و به کسب و کار خود برگردند. در این مقاله ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با روش هایی به 100% سود برسید و فروش زیادی را تجربه کنید.

بازاریابی در اینستاگرام

روش های بازاریابی در اینستاگرام

1.استفاده از آدرس سایت مستقیماً در پروفایل

در اینستاگرام این قابلیت وجود دارد که آدرس سایت خود را در پروفایل کاربریتان ایجاد کنید. اگر هم برای خود وبسایت ندارید می توانید حتما آن قسمت را با لینک یا آدرسی پر کنید. برای اینکار کافی است که آدرس پروفایل لینکدین خود را در آن قرار دهید. اگر وبسایت دارید سعی کنید آدرس صفحه لندینگ خود را قرار دهید که بتوانید از این طریق شماره آن ها را دریافت کنید.

2.حس کنجکاوی آن ها را برانگیزید

با استفاده از محتوای وسوسه انگیز حس کنجکاوی آن ها برانگیزید. در فضای اینستاگرام محتوای های زیادی هر روزه منتشر می شوند و اصلا به آن ها توجهی نمیشود. برای جلب توجه در این فضا شما باید محتوایی تولید کنید که در این بین بتواند هم کیفیت مناسب و برانگیزی حس کنجکاوی را داشته باشد.

3. نوشتن توضیحات مرتبط در قسمت بایو

سعی کنید توضیحاتی که در قسمت بایوی خود می گذارید را مرتبط با حیطه فعالیتتان بنویسید. اینکار باعث میشود که مخاطب با شما ارتباط بهتری بگیرد. در واقع بایوی پیج شما می تواند یک راه برای بیان خود و حتی شروع بازاریابی اولیه باشد. کاربر با نگاه اولیه به پیج و بایوی شما در وهله اول باید ارتباط را بتواند بگیرید. یعنی که بایوی شم در حین اینکه مختصر است باید بتواند آنقدر خوب باشد که در مرحله اول کاربر را جذب کند.

4.فروش از طریق آموزش

برای اینکه شما بتوانید در اینستاگرام به درجه ای برسید تا بتوانید فروش دلخواه خود را زا آن داشته باشید باید اول آموزش دهید. شما باید به طوری آموزش دهید که کاربران و فالوور های شما بتوانند با آموزش های شما ارتباط بر قرار کنند. یعنی مرحله اعتماد سازی در فروش به آموزش هایی که شما اول می دهید بستگی دارد. باید روی مهارت آموزش داد خود کار کنید تا بتوانید نتیجه ای بگیرید که نتیجه بخش باشد و موجب رضایت شما قرار گیرد.

5. مطالب منحصر به فرد

شاید توجه کرده باشید که بسیاری از پیج ها و افرادی که فعالیت می کنند مطالب خود را در همه شبکه های اجتماعی و رسانه هایی که فعالیت دارند منتشر می کنند. این کار باعث می شود که کاربرانی که آن ها دنبال می کنند رمق خود را از دست دهند به این علت که محتوا برای آن ها تکرار می شوند. برای اینکه این اتفاق رخ ندهد توصیه ما این است که از تکرار انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی جلوگیری شود.

6.پیشنهاد کد تخفیف در اینستاگرام

برای کاربران انحصاری خود در اینستاگرام که به صورت پیوسته شما را دنبال می کنند کد تخفیف بگذارید. افرادی که در پیج اینستاگرام شما را دنبال می کنند می توانند افرادی باشند که بهترین مشتری شما می شوند. ارائه کد تخفیف در اینستاگرام برای آن ها باعث میشود آن ها ترغیب به خرید شوند. در شرکت وبیمو ما ادمین هایی داریم که همه این خدمات اینستاگرام را برای شما به نحو احسنت انجام می دهند. کافی که به آن ها رجوع کنید.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید