مدیریت پیج اینستاگرام

  

 

با مدیرت پیج شما و همراه با رشد چشم گیر کسب و کار شما را دگرگون خواهیم ساخت!

تولید محتوای حرفه ای

شما وقتی به ما رجوع می کنید و پیج خود را به ما می سپارید وظیفه ما بررسی پیج شما و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آن است. پس از این که کارشناسان ما پیج شما را به طور کامل بررسی کردند به بهترین نحو آن را اداره و مدیریت خواهند کرد.

تیم وبیمو متشکل از افرادی با تجربه و خلاق در زمینه تولید محتوا متناسب با پیج شما و به صورت حرفه ای برای شما تولید محتوا انجام می دهد.

مدیریت پیج اینستاگرام

تبلیغات حرفه ای در اینستاگرام

ادمینی و مدیریت صفحه اینستاگرام

اعتماد و برند سازی در اینستاگرام

تولید محتوای حرفه ای

مدریت پیج اینستاگرام چطور باعث افزایش

فالوور میشود؟

یک ادمین حرفه ای اینستاگرام با فوت و فنی که از اینستاگرام یاد گرفته است و با اجرای این موارد میتواند باعث افزایش فالوور واقعی یک پیج اینستاگرام شود.اما یک تیم حرفه ای با افراد متخصص در هر زمینه مرتبط با اینستاگرام می تواند بسیار قوی تر از  یک فرد عمل کرده و نتایج خوبی برای یک پیج اینستاگرام رقم بزند.

تیم ما با انجام روش های حرفه ای متناسب با پیج میاید یک برنامه ریزی دقیق برای پیج شما ئ متناسب با آن انجام می دهد که بتواند بهترین نتیحه را از آن بگیرد.

سوالات متداول

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

یک ادمین اینستاگرام موظف است که یک پیجی که به آن سپرده شده را به خوبی بررسی کند و کمی و کاستی های پیج را یافته و آن ها را رفع کند. ادمین های اینستاگرام وظایف سنگینی را بر عهده دارند و وظیفه اصلی آن ها تولید محتوای با کیفیت است به همچنین آن ها باید در کار تولید محتوای خود ثبات قدم داشته باشند و تولید محتوا را نیز با کیفیت و نظم انجام دهند.

تبلیغات در اینستاگرام چگونه انجام می شود؟

تبلیغات در اینستاگرام به این شکل است که با توجه به نیاز شما و خواسته های شما و با توجه به حوزه ای که در آن فعالیت می کنید برخی از پیج هایی برای شما انتخاب می شوند در این پیج ها برای شما تبلیغات انجام شود.

 

چگونه استخدام ادمین مناسب موجب افزایش فالوور می شود؟

وقتی شما یک فرد حرفه ای را مسئول پیج خود قرار می دهید این فرد با مهارتی که دارد در اینستاگرام پیج شما را مطرح می کند و باعث میشود پست های شما به فضای اکسپلور اینستاگرام بروند و از آن جا برای خود فالوور واقعی جذب کنید. 

Z

برند سازی و اعتماد سازی چگونه اتفاق می افتد؟

برند سازی در اینستاگرام با تولید محتوای مناسب اتفاق می افتد. کاربران و فالووران شما وقتی می بینند که در اینستاگرام به صورت حرفه ای در حال فعالیت هستید این اعتماد در آن ها به وجود می آید که به شما اعتماد کنند و شما را به دیگران نیز معرفی کنند و این امر موجب برند سازی قوی در اینستاگرام می شود.

اهمیت مدیریت پیج اینستاگرام

چیست؟

با داشتن اینستاگرام شخصی، خیلی از افراد گمان می کنند که می توانند پیج کاری خود را نیز به راحتی مدیریت کنند. اما در عمل چنین نیست. مدیریت پیج اینستاگرام نیازمند تلاش تیمی است که شامل کارشناس توسعه محتوا، طراح گرافیک، تولید کننده محتوای تصویری و ادمین شبکه های اجتماعی است که همگی در کنار هم باعث پیشرفت پیج و افزایش مشتری می شوند

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!