چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم؟

ژوئن 3, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم؟

برای دانلود از اینستاگرام راه های متنوعی وجود دارد.و اما چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم؟. در درون اینستاگرام شما می توانید لینک محتوای مورد نظر را کپی کرده و با استفاده از یک سری از برنامه ها آن را دانلود کنید. با استفاده از این برنامه ها دانلود از اینستاگرام بسیار راحت است. در واقع ما به شما پاسخ می دهیم که چگونه پست های اینستاگرام‌ را دانلود کنیم.

به طوری که فقط کافی است که لینک مورد نظر را در مقصد یا در آن برنامه پیست کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم که  محبوب ترین این برنامه ها را به شما معرفی کنیم.

چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم

در ادامه برای شما چند تا از برنامه های دانلود از اینستاگرام را نام خواهیم برد.

برنامه QuickSave

برنامه quicksave یکی از محبوب ترین برنامه هایی هست که برای دانلود از اینستاگرام استفاده می شود.استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و از ویژگی‌های بارز این برنامه همین رایگان بودن آن هست.

توسط این برنامه براحتی می توانید از اینستاگرام دانلود کنید. تنها کافی است که url آن پست مد نظر خود را کپی کرده و در این برنامه پیست کن.  در همان قسمتی که پیست می کنید برنامه شروع به دانلود کردن آن محتوا خواهد کرد. گاهی اوقات  نیز ممکن است این برنامه دچار مشکل شود پس ما برای شما برنامه های دیگری لیست کرده ایم که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم.

برنامه InstaDownloader

یکی دیگر از برنامه‌های پر استفاده در دانلود از اینستاگرام برنامه instadownloader است. مانند برنامه قبلی این برنامه نیز یک برنامه کاملا رایگان است و سرعت بالایی نیز دارد. کارای این برنامه نیز مانند برنامه قبلی کپی کردن url پست مورد نظر در اینستاگرام در مقصد یا برنامه مورد نظر هست.

برنامه instasave

مانند برنامه های دیگری به شما معرفی کردیم برنامه instasave هم یک برنامه کاملا کاربردی برای دانلود از اینستاگرام است. شما می توانید به راحتی از این برنامه استفاده کنید کافی است که لینک پست مورد نظر خودتان در اینستاگرام را در این برنامه وارد کنید.

سیو در تلگرام

یکی دیگر از روش های دانلود از اینستاگرام سیو در تلگرام است برای اینکه بخواهید در تلگرام مطلبی از اینستاگرام را سیو کنید کافی است لینک مورد نظر را در بخش سیو مسیج ذخیره کنید.

گام بعدی در برنامه تلگرام استفاده می شود و شمار در تلگرام باید پست مورد نظر را سیو کنید. کافی است بر روی سه نقطه بالا لمس کنید و بر روی save to gallery لمس کنید تا آن پست مورد نظرتان را بتواهنید در گوشی همراه خود ذخیره کنید.

اگر مدیرت پیج اینستاگرام برای شما مهم است حتماً به صفحه خدمات اینستاگرام ما مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از سوالاتتان درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام است.تبلیغات در...

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید