آموزش کامل استفاده از بیزینس پروفایل اینستاگرام

می 18, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

راهنمای استفاده از بیزینس پروفایل اینستاگرام

اینستاگرام برای کاربران خود قابلیت های فراوانی گذاشته است از جمله این قابلیت ها می توان به بیزینس پروفایل اینستاگرام اشاره کرد. در این نوع پروفایل کاربری قابلیت های زیادی وجود دارد. که در دسترس آن هایی که به دنبال راه اندازی کسب و کار و برند سازی هستند هست.

شایان ذکر است که بگوییم اگر واقعاً نیازی به بیزینس پروفایل اینستاگرام ندارید نیازی به خواندن کل مقاله نیست.

بنابراین شمایی که به دنبال کسب و کار هستید آن هم در اینستاگرام به راحتی قادر خواهید بود تا با استفاده از این نوع پروفایل کسب و کار خود را گسترش دهید. اما برای اینکه بتوانید از این نوع پروفایل به نحو احسنت استفاده کنید نیاز به یادگیری آن دارید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چطور از بیزینس پروفایل اینستاگرام و قابلیت های فراوان و حرفه ای آن استفاده کنید.

بیزینس پروفایل اینستاگرام

امکانات بیزینس پروفایل اینستاگرام چیست ؟

بیزینس پروفایل اینستاگرام امکانات بسیار زیادی دارد که شمایی که کسب و کار دارید می توانید از آن استفاده کنید. از جمله این امکانات می شود قابلیت تماس و  بررسی پست خود از مهم ترین امکانات هستند اشاره کرد.

contact button یا دکمه تماس

از جمله قابلیت های بیزینس پروفایل تماس گرفتن با شما است. در واقع این امکان به کاربران و مخاطبان شما داده می‌شود که بتوانند به راحتی از طریق اینستاگرام با شما تماس بگیرند. با اضافه شدن این قابلیت شما دیگر قادر خواهید بود که تشخیص دهید کاربران شما از شما چه می خواهند.  در واقع در این روش کاربر یا مخاطب هدف به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می کند.

instagram insights یا آنالیز کننده استوری و پست ها

این ابزار حرفه ای که در سال ۲۰۱۶ به اینستاگرام اضافه شد تغییر اساسی در اینستاگرام ایجاد کرد.  در واقع این ابزار به شما این امکان را می دهد که تمام  رفتارهای کاربران را زیر نظر بگیرید.  این امکان نیز وجود دارد که بتوانید بفهمید چه اتفاقی برای پست شما افتاده است. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم شما می توانید پشت صحنه ی آنالیز پست و استوری خود را به صورت داده های آماری مشاهده کنید. این یک ویژگی شگفت برای بیزینس پروفایل اینستاگرام است.

استفاده از لینک در استوری

استوری اینستاگرام محلی برای گذاشتن محتوا هایی است که دوام آن ها 24 ساعت است. خب از معنی خود کلمه استوری می شود فهمید که یک موضوع یا یک داستان کوتاه و موقت برای به اشتراک گذاشتن است. در قسمت استوری اینستاگرام در حالت عادی نمی شود لینک قرار داد و برای اینکار نیاز به یک اکانت تجاری دارید. اما خب این مورد با داشتن یک بیزینس پروفایل هم می تواند استفاه شود. توجه کنید که برای استفاده از این آپشن باید بالای 10000 فالوور فعال داشته باشید.

چرا باید شما از بیزیس پروفایل اینستاگرام استفاده کنید؟

بیزینس پروفایل برای استفاده عموم ساخته شده اما به این معنا نیست که شما حتماً باید از آن استفاده کنید. شما باید مطابق نیازتان در اینستاگرام از آن استفاده کنید. برای مثال اگر نیاز شما فالو کردن یک سری از پیج های بازیگران و پیج های آموزشی است شما به بیزنیس پروفایل نیاز پیدا نمی کنید. همان پیج معمولی اینستاگرام به نیاز های روزمره شما از اینستاگرام پاسخ می دهد.

اگر به صفحه خدمات اینستاگرام و مدیریت پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید می توانید کسب و کار خود را دگرگون کنید.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید