راهنمای استفاده از بیزینس پروفایل اینستاگرام

اینستاگرام برای کاربران خود قابلیت های فراوانی گذاشته است از جمله این قابلیت ها می توان به بیزینس پروفایل اینستاگرام اشاره کرد. در این نوع پروفایل کاربری قابلیت های زیادی وجود دارد. که در دسترس آن هایی که به دنبال راه اندازی کسب و کار و برند سازی هستند هست.

بنابراین شمایی که به دنبال کسب و کار هستید آن هم در اینستاگرام به راحتی قادر خواهید بود تا با استفاده از این نوع پروفایل کسب و کار خود را گسترش دهید. اما برای اینکه بتوانید از این نوع پروفایل به نحو احسنت استفاده کنید نیاز به یادگیری آن دارید. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چطور از بیزینس پروفایل اینستاگرام و قابلیت های فراوان و حرفه ای آن استفاده کنید.

بیزینس پروفایل اینستاگرام

امکانات بیزینس پروفایل اینستاگرام چیست ؟

بیزینس پروفایل اینستاگرام امکانات بسیار زیادی دارد که شمایی که کسب و کار دارید می توانید از آن استفاده کنید. از جمله این امکانات می شود قابلیت تماس و  بررسی پست خود از مهم ترین امکانات هستند اشاره کرد.

contact button یا دکمه تماس

از جمله قابلیت های بیزینس پروفایل تماس گرفتن با شما است. در واقع این امکان به کاربران و مخاطبان شما داده می‌شود که بتوانند به راحتی از طریق اینستاگرام با شما تماس بگیرند. با اضافه شدن این قابلیت شما دیگر قادر خواهید بود که تشخیص دهید کاربران شما از شما چه می خواهند.  در واقع در این روش کاربر یا مخاطب هدف به صورت مستقیم با شما ارتباط برقرار می کند.

instagram insights یا آنالیز کننده استوری و پست ها

این ابزار حرفه ای که در سال ۲۰۱۶ به اینستاگرام اضافه شد تغییر اساسی در اینستاگرام ایجاد کرد.  در واقع این ابزار به شما این امکان را می دهد که تمام  رفتارهای کاربران را زیر نظر بگیرید.  این امکان نیز وجود دارد که بتوانید بفهمید چه اتفاقی برای پست شما افتاده است. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم شما می توانید پشت صحنه ی آنالیز پست و استوری خود را به صورت داده های آماری مشاهده کنید. این یک ویژگی شگفت برای بیزینس پروفایل اینستاگرام است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست