آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام (روش های 100% تضمینی)

می 2, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام از جمله مواردی است که نشان دهنده محبوبیت شما در فضای اینستاگرام می باشد. برای کسب این تیک آبی که معمولاً بازیگر ها و افراد سرشناس آن را دارا هستند یک سری روش هایی نیز وجود دارد. در این مقاله سعی ما بر آن بوده است که بتوانیم موثر ترین روش های کسب تیک آبی اینستاگرام را برای شما شرح دهیم. پس با مقاله آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام تا آخر همراه باشید.

آموزش گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اینستاگرام به چه کسانی تیک آبی می دهد؟

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام هنوز به طور شفاف توضیح داده نشده است. طبق گفته های اینستاگرام برخی از افراد مشهور و برند ها معروف می توانند تیک های آبی داشته باشند. اما خب این گفته اینستاگرام به خودی خود صحت چندانی ندارد.دلیل این امر این است که بسیاری از افراد هستند که نه مشهور هستند نه برند خاصی هستند ولی تیک آبی را دارند. در این مقاله در واقع ما سعی کردیم که راز های گرفتن تیک آبی را برای شما برملا سازیم.

و اما روش های گرفتن تیک آبی اینستاگرام کدامند؟

داشتن فالوور و لایک زیاد

یکی از موارد مهمی که اینستاگرام می تواند مجاب شود به شما تیک آبی دهد همین مورد است. در واقع فالورهای زیاد موجب می‌شوند که اینستاگرام توجه به خصوصی به شما داشته باشد. از آنجایی که اینستاگرام به کاربران خود اهمیت زیادی می‌دهد این مورد بسیار حائز اهمیت است.

مطرح بودن در فضای اینترنت

یک مورد دیگه در گرفتن تیک آبی از اینستاگرام جهانی بودن در اینترنت است.یعنی که شما باید در اینترنت و سایت های خبری مطرح باشید. اگر سایت های خبری در مورد شما مطالبی منتشر کنند این مورد بسیار کمک کننده است. البته نه هر سایتی بلکه سایت های معتبر و بین المللی منظور ما هست. این کار البته دشوار خواهد بود و کمی نیاز به هزینه و صرف وقت بیشتری است.

یک بیوگرافی عالی داشته باشید

برای گرفتن تیک آبی باید یک بایوی قوی برای پیج خود ترتیب دهید. یک بایوی قوی می تواند تاثیرات زیادی در گرفتن تیک آبی اینستاگرام ایجاد کند. در واقع این بایوی قوی می تواند تاثیر مستقیم دیگری بر روی عامل دیگر نیز داشته باشد.

داشتن فالور های زیاد

از جمله مواردی که موجب گرفتن تیک آبی اینستاگرام می شود داشتن فالوور های زیاد است. به عنوان مثال پیج دنیا جهان بخت که با داشتن فالوور های زیاد تیک آبی اینستاگرام را دریافت کرده است. البته خب باید پیجتان فعالیت داشته باشد و فالوور های فیک هم در این مواقع جوابگو نخواهند بود. یعنی صرفاً داشتن فالوور های زیاد باعث گرفتن تیک آبی اینستاگرام نمی شود.

فعالیت خبر ساز خارج از اینستاگرام

برای اینکه مورد توجه اینستاگرام و کاربران اینستاگرام قرار گیرید باید خبر ساز باشید. یعنی باید طوری فعالیت داشته باشید که در بیرون از اینستاگرام خبر ساز باشید و خبر شما به درون اینستاگرام نشت کند. این امر موجب محبوبیت شما در اینستاگرام می شود و موجب می شود راحت تر بتوانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید.

فعالیت زیاد و منظم

یکی از دلایل کسب تیک آبی اینستاگرام فعالیت منظم داشتن در اینستاگرام است. به هر حال برای کسب هر چیزی باید فعالیت منظم داشت. این فعالیت منظم شما است که باعث می شود که مورد توجه اینستاگرام و کاربران اینستاگرام قرار گیرید و در نهایت منجر به کسب تیک آبی از اینستاگرام شود. در شرکت ما با تهیه خدمات اینستاگرام همه این موارد برای شما امکار پذیر خواهد بود.

 

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید