آموزش تبلیغات در اینستاگرام و چند روش کاربردی آن پیرامون پیج های دیگر

آوریل 27, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

آموزش تبلیغات در اینستاگرام و چند روش کاربردی آن

همونطور که می دانید تبلیغات در اینستاگرام نیازمند دانش تبلیغات در اینستاگرام است. یعنی برای اینکه بتوانید تبلیغات موثری در اینستاگرام داشته باشید باید با استراتژی های تبلیغ در اینستاگرام آشنایی کامل داشته باشید. در مقالع آموزش تبلیغات در اینستاگرام به شما آموزش خواهیم داد که چگونه در اینساگرام با برنامه به انجام تبلیغات بپردازید. دز واقع راه اصلی و موثر پیرامون این موضوع را با هم بررسی کرده و برای شما آن ها را شفاف سازی می کنیم.

آموزش تبلیغات اینستاگرام

 

در حالت کلی سه نوع تبلیغات در اینستاگرام دارید:

1.تبلیغات بنری

در این نوع تبلیغات در اینستاگرام شما باید با طراحی یک بنر بتوانید آنقدر جذاب به نظر برسید که برند خود را تبلیغ کنید. در واقع با این روش شما یک بنر را طراحی کرده و آن را در این پیجی که فالوور های زیادی دارد به اشتراک می گذارید. بسته به نوع طراحی شما و خلاقیتی که به خرج می دهید می‌توانید از این بنر برای خود مخاطب هدف جز فالورهای واقعی جذب کنید.

برای اینکه بتوانید یک بنر مناسب طراحی کنید شما نیازی نیست که یک گرافیست حرفه ای باشید.کافی است کمی با سلایق دیگران آشنا بوده و یک بنر خوشایند با سلایق آنها طراحی کنید. منظور از دیگران در واقع فالورها و مخاطبان هدفی هستند که می خواهید مورد هدف قرار دهید. بهتر است مورد سلیقه آنها رفتار کرده و یک بنر مناسب با سلایق آنها طراحی کنید.

2.تبلیغات فیلمی یا ویدیویی

در روش تبلیغات ویدیویی شما به جای اینکه بنر طراحی کنید در واقع می‌آیید و یک ویدیو طراحی می کنید. در قالب یک ویدئو باید تمام ملاحظات و جوانب کسب و کارتان را  به مخاطبان ارائه دهید. نحوه محاسبه تبلیغات ویدئویی می تواند به دو روش انجام شود.

1.در روش اول شما بابت آن مدت زمانی که تبلیغ ویدئویی شما در آن پیج قرار دارد پول پرداخت میکنید. مثلاً به عنوان مثال اگر ۲۴ ساعت در یک پیچ  ویدئویی شما تبلیغ شود شما باید بابت آن ۲۴ ساعت مبلغی پرداخت کنید.

2. در روش دوم شما بابت بازدیدهایی که ویدئویی شما دریافت کرده است هزینه پرداخت می کنید. طبق روال معمولا برای هر ۱۰۰۰ بازدید باید یک مقدار مبلغ مشخصی را پرداخت کنید.

3.تبلیغات استوری

در روش تبلیغات استوری شما در طی ۲۴ ساعت بنر خود را به یک پیج می دهید. در واقع این پیج با قرار دادن شما در استوری خود شما را در معرض نمایش فالوور های خود قرار می دهد. از همین طریق فالوور های آن پیج تبدیل به فالور های شما نیز می شوند.

در شرکت وبیمو برای شما تبلیغات در اینستاگرام با استراژی حرفه ای تدارک میبینیم تا به نتیجه دلخواه برسید.

شما برای مدیریت پیج اینستاگرام نیز باید بدانید چطور تبایغات انجام بدهید.

حرف آخر

اینستاگرام بستر وسیعی برای پیشرفت کسب و کار شماست در اینستاگرام پتانسیل زیادی وجود دارد و همچنین کاربران زیادی شما را مشاهده خواهند کرد. بنابراین موقعیت بسیار خوبی برای مطرح کردن کسب و کار شما می تواند باشد. برای تبلیغات در اینستاگرام برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید باید در انتخاب نوع تبلیغاتی ک می کنید دقت کنید و بسته به شرایط پیج و کسب و کار خودتان تبلیغات کنید. در شرکت وبمیو بهترین روش های تبلیغ برای شما انجام میشود.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید