ویژگی طراحی سایت آموزشی

جولای 8, 2021

دیدگاه

طراحی سایت آموزشی در چند سال اخیر به شدت مورد توجه مدرسان قرار گرفته است. تمامی مدرسان و آموزشگاهها می‌توانند با سایت های آموزشی برای تدریس آنلاین استفاده کنند. با توجه به شرایطی که پیش آمده و هزینه های بالا آمار استفاده از آموزش آنلاین به شدت افزایش پیدا کرده است و تمامی کاربران برای این‌که مهارتی را بیاموزند آن مهارت را در گوگل جستجو می کنند و دوره آموزشی مربوط به آن مهارت را خریداری می کنند. در این مقاله ما ویژگی های طراحی سایت آموزشی را به شما خواهیم گفت. پس با ما همراه باشید.

طراحی سایت آموزشی

هدف از طراحی سایت آموزشی چیست؟

همانطور که میدانید خیلی از افراد ممکن است وقت این را نداشته باشند که به کلاسهای آموزشی بروند و می خواهند به صورت آنلاین یک مهارت پولساز را یاد بگیرند. شما می توانید با طراحی سایت آموزشی یک یا چند مهارت را به دیگران در قالب پکیج آموزش دهید. تا افراد مختلف در هر سنین بتوانند یک مهارتی را یاد بگیرند و سطح علمی آنها افزایش پیدا کند.

ویژگی های طراحی سایت آموزشی کدام اند؟

مخاطبان خود را بشناسید

شما می توانید طبق پکیجی که در سایت خود قرار میدهید مخاطبان خود را انتخاب کنید. مثلاً اگر شما دوره ای به نام کودک یاری دارید مخاطبان شما زنان خانه دار و مادران این جامعه هستند. اگر دوره ای به نام روش های افزایش فروش دارید مخاطبان شما افرادی هستند که به دنبال مهارت و کاری پولساز هستند.

پشتیبانی آنلاین

باید در طراحی سایت خود از پشتیبانی آنلاین استفاده کنید تا زمانی که کاربر در وبسایت شما دچار مشکلی شد فوراً مشکل او حل شود و خرید خود را انجام دهد. شما با افرادی روبرو می شوید که می خواهند از صفر کاری را شروع کند و نیاز به مشورت و مشاوره از طرف وبسایت شما دارند پس شما با پشتیبانی آنلاین می توانید اعتماد او را جلب کنید و در کاربر حس رضایت به وجود بیاورید.

گرافیک مناسب

در طراحی سایت آموزشی و دیگر سایتها گرافیک بسیار مهم است. وب سایت خود را به طور مناسب کاستوم سازی کنید. از رنگ و عکس های جذاب استفاده کنید. ساختار وب سایت خود را طوری تنظیم کنید که کاربر گیج نشود و بتواند به راحتی به آنچه که می‌خواهد دسترسی پیدا کند. همچنین وجود دسته بندی برای آموزش ها تاثیر زیادی بر پیدا کردن آموزش مورد نظر کاربر دارد.

 

مطالب مرتبط

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟

هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر است؟ اگر شما هم بدنبال این هستید که تبلیغات در اینستاگرام را شروع کنید احتمالا یکی از سوالاتتان درباره هزینه تبلیغات در اینستاگرام است.تبلیغات در...

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید