مشاور سئو کیست و چه وظایفی دارد؟

آوریل 26, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

با بیشتر شدن کسب و کارهای اینترنتی ، شغل هایی مثل طراحی سایت تولید محتوا و غیره به رونق خوبی رسیده اند. خوب یکی از تخصص هایی که این روز ها به شدت نیاز است ، تخصص یک سئو کار حرفهای است. اما ، ما قبل از متخصص سئو به یک مشاور سئو نیاز داریم تا ما را در راه اندازی کسب و کارمان راهنمایی کند. در این مقاله ما قصد داریم بگویم مشاور سئو کیست و چه وظایفی دارد؟ ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

مشاور سئو به چه کسی گفته می شود؟

به کسی مشاور سئو  می‌گویند ، که دانش و مهارت کافی در حوزه سئو دارد و می‌تواند با تخصصی که در حوزه سئو بهینه سازی سایت دارد. با یک استراتژی اصولی و با مشاوره اشکال ها و ایرادات سایت شما را پیدا کرده و با راهکار های خوب و درست سایت شما را در معرض دید بیشتری از کاربران هدف شما قرار دهد.

میزان درآمد یک مشاور سئو به عوامل خیلی زیادی بستگی دارد. یکی از این عوامل می‌تواند وظایفی که برای سایت شما به عهده می‌گیرد باشد. یا می تواند میزان تجربه کاری و نمونه کارهای موفقی که دارد باشد. و یا یکی دیگر از آن ها ، عواملی که خیلی هم مهم است پرزنت خود مشاوره سئو است. این عامل فقط برای کارشناسان سئو نیست و در تمام زمینه یک عامل مهم برای مشخص شدن میزان دستمزد مشاور است. اینکه مشاور به چه اندازه بتواند خودش را خوب معرفی کند و چند مشتری راضی برای خود نگه دارد.

وضایف مشاور سئو​

قبل از انتخاب یک مشاوره سئو برای سایت کسب و کارتان باید ، شناختی از روحیات این فردی که به شما مشاوره می‌دهد داشته باشید. که آیا فردا مطمئنی است؟ آیا می توانم اطلاعات محرمانه کسب و کارم را با او به اشتراک بگذارم؟ و سوالات مختلف دیگر در رابطه با مشاوره سئو برای شما پیش می آید.

خیلی از افراد از طریق دوست و یا آشنا به مشاوره سئو معرفی می شوند و این گونه اعتماد لازم را به او دارند. اما آیا شما می توانید به یک شرکت یا فرد غیر آشنا ، اعتماد کنید یا خیر

ویژگی های یک مشاور سئو 

۱. یک مشاور سئو باید با شما صادق باشد.

۲. محرم اسرار شما و سایت تان باشد.

۳.او باید صبور باشد و دلسوزانه برای سایت شما زمان بگذارد و خیلی ریز بینانه سایت را رصد کند.

۴.باید بر تمامی ابزارهای سئو تسلط کامل داشته باشد و برای حل مشکلات سئو راه‌ حل‌ های حرفه‌ ای و تخصصی ارائه دهد.

۵. شما را برای هزینه کردن در راه های تبلیغاتی به خوبی راهنمایی می کند.

۶. وظیفه او این است که ترافیک سایت شما را بالا ببرد و کاربران و در انتها مشتریان زیادی برای خدمات و یا محصولات شما فراهم کند.

۷. بسیار به روز است و الگوریتم های روز گوگل را به خوبی می داند و بر روی سایت شما پیاده می‌ کند.

۸. یک مشاوره حرفه‌ ای سئو به شما قول یک ماه آمدن به صفحه اول گوگل را نمی دهد. چرا که فرآیند بالا آوردن سایت در گوگل یک فرآیند زمان‌ بر است.

ویژگی های دیگری هم وجود دارد که شما برای مشاوره با مشاوران سئو شرکت وبیمو ، می توانید با تیم ما در ارتباط باشید

یک مشاوره سئو​

یک مشاوره سئو از اشتباهات خود درس می گیرد و موفقیت های خود را تکرار می کند

سئو یک علم مشخص نیست و متخصص های سئو کار ، با آزمون و خطا خیلی چیز ها یاد می گیرند.

برخی اشتباهات غیر قابل پیشگیری هستند. از این اشتباهات باید درس گرفت و جلو رفت و موقعی که موفق شدید، آن را دوباره انجام دهید. تا زمانی که دیگر از آن جواب نگیرید. آن موقع به یک اشتباه تبدیل می‌شود و شما از آن درس می گیرید.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید