مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت! ۵ نکته که نباید فراموش کنید

آوریل 11, 2021

دیدگاه

برای خیلی از افراد فقط این مهم است سایت طراحی شده خود را از شرکتی تحویل بگیرند. در حالی که این موضوع کاملاً اشتباه است. شما همیشه قبل اینکه محصول یا خدماتی را از یک شخص یا شرکت تهیه کنید در رابطه با آن تحقیق می کنید که آیا مشتریان راضی دارد؟ چند سال سابقه کار موفق دارد؟ پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن چگونه است؟ همه این سوال ها و کلی سوال دیگر را باید از خود و آنها بپرسید. در واقع آنها در برابر خدماتی که ارائه میدهند مسئول هستند. و باید به طور کامل در آن رابطه پاسخگو باشند. همیشه در انتخاب شرکت طراحی سایت حرفه ای دقت کافی را داشته باشید. در این مقاله به مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب می پردازیم.

شرکت طراحی سایت وبیمو

مراحل انتخاب شرکت طراحی سایت

1. وبسایت آن شرکت را به طور کامل مورد بررسی قرار بدهید.

افراد حرفه‌ای روی کسب و کار خود به طور حرفه ای فوکوس می‌کنند. این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده میزان حرفه‌ای بودن آن شرکت باشد.
دقت به این که وب سایت آنها واکنش گرا، کاربر پسند بودن، جلب توجه مخاطب، طراحی و کاستوم سازی حرفه ای باشد بسیار می تواند در انتخاب شما موثر باشد. میتوانید به اینستاگرام آن هم سری بزنید و از روند آنها مطلع شوید.

2. نمونه کارهای آن شرکت را بررسی کنید.

توجه به نمونه کارهای قدیمی و جدید این شرکت می‌تواند اثرگذار باشد. میزان رضایت مشتریان از سایت طراحی شده را جویا شوید. به طراحی و میزان تعامل کاربران و امکانات سایت ها توجه کنید. نمونه کار مهمترین مدرک و سابقه کاری شرکت طراحی سایت است. با دیدن و بررسی نمونه کارها میتوانید بیشتر به آنها اعتماد کنید.

3. بررسی و دقت به خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی بسیار در کسب و کارها مهم است. زمانی که شما محصول یا خدمتی را دریافت می کنید باید به نکات پشتیبانی آن هم توجه کنید. شرکت طراحی سایت موظف است بعد از اتمام کار پشتیبانی را برای شما لحاظ کند تا اگر در طول مسیر کاری خود دچار مشکل شدید شما را راهنمایی کند. درمورد زمان پشتیبانی باید طرفین به تفاهم برسید و یک زمان خاصی را مشخص کنید.

4. مراحل کار شما به چه صورت است

خدمات طراحی سایت یک شرکت را بررسی کنید. یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید بتواند به طور کامل مراحلی که قصد دارد برای کسب و کار و سایت شما انجام دهد را برای تان بازگو کند. شما خواسته و نیاز خود را به آنها گفته و آنها هم طبق تجربیاتی که دارند شما را راهنمایی می کنند. معمولا در ملاقات حضوری در این مورد گفتگو میکنید یا پروپزال شرکت خود را برای شما ارسال میکنند تا آن را مطالعه کنید و با نحوه کار آنها آشنا شوید.

5. هزینه طراحی سایت را در نظر بگیرید

بعد از اینکه تحقیقات کلی به اتمام رسید شما باید هزینه طراحی سایت را در نظر بگیرید. و نوبت آن رسیده که این وبسایت را با رقبای آن مقایسه کنید. البته دقت کنید که فقط قیمت ملاک نیست. شما باید کیفیت کار هم در نظر بگیرید. شرکتی انتخاب کنید که کیفیت و قیمت مناسبی را ارائه دهد.

6. با شرکت مورد نظر تماس بگیرید

بعد از اینکه شما تحقیقات خود را انجام داده اید حال می توانید با آن شرکت تماس گرفته و درخواست ملاقات کنید تا به بقیه مباحث بپردازید. یادتان نرود که شما و کسب و کارتان لایق بهترین ها هستید و همیشه باید برای آن ارزش قائل شوید پس دقت و وقت کافی را برای آن در نظر بگیرید. طی تماسی که با شرکت طراحی سایت دارید یک قرار ملاقات تعیین کنید تا بتوانید چهره به چهره باهم ارتباط بگیرید.

قرار ملاقات با شرکت طراحی سایت

 

تیم متخصص و مجرب وبیمو با سالها تجربه و موفقیت های پیاپی همواره در راستای رفاه و افزایش درآمد کسب و کارها تلاش کرده است. شرکت طراحی سایت وبیمو در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف شما با افتخار در کنارتان است.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید