5 مزایای بی نظیر خدمات طراحی سایت !

آوریل 7, 2021

دیدگاه

چرا طراحی سایت انجام دهم؟

هنوز خیلی از افراد به فروش آنلاین اعتقادی ندارند. ولی واقعا چرا؟! چرا هنوز افراد به کسب و کار سنتی وابسته ماندند؟ آنها هنوز به فروش اینترنتی و گوگل ایمان نیاوردند. در این مقاله در مورد مزایای طراحی سایت و اینکه چرا کسب و کار ها به اون نیاز دارند صحبت میکنیم. همانطور که شما هم در اطراف خودتان میبینید کسب و کار های سنتی کم کم جای خود را به فروش اینترنتی و آنلاین میدهند. امروزه دیگر مثل گذشته فقط داشتن یک شرکت یا بوتیک در سطح شهر نمیتواند درآمد خوبی حاصل کند. اگر فروش آنلاین نباشد نمیتوانید فروش خوبی برای خود ثبت کنید.

همه افرادی که مکانی را برای کار خود دارند میدانند که خیلی سخت میشود از پس هزینه های گزاف اجاره و … برآمد.ولی در طراحی سایت نیاز به هزینه زیادی نیست. شما فقط نیاز به یک دامنه که اسم برندتان است و یک هاست که سایت شما بر روی آن قرار میگیرد نیاز دارید. کسب و کار شما لیاقت بهترین هارا دارد و نباید همیشه نگران هزینه های اضافی و تعطیلات یهویی باشید. چرا باید فروش شما محدود به یک مکان و زمان خاص باشد؟ دیگه وقت آن رسیده که کسب و کار آنلاین خود را به وبیمو بسپارید.

مزایای بینظیر طراحی سایت

چرا خدمات طراحی سایت برای کسب و کار نیاز است؟

افزایش مشتری و مخاطب در سراسر کشور

اگر شما یک مکانی را در گوشه ای از شهر داشته باشید فقط تعداد اندکی از افراد شمارا میبیند و میشناسد. در ایران 57 میلیون کاربر فعال در اینترنت وجود دارد. آیا شما میتوانید از دیده شدن این تعداد کاربر بگذرید؟ میدانید اگر در بین این افراد دیده شوید چه مزایای فوق العاده ای برای شما دارد؟ پس هیچوقت فروش آنلاین را دست کم نگیرید.

هزینه راه اندازی کم

زمانی که شما مکانی را برای کار خود تهیه میکنید صد در صد دچار هزینه های گزاف میشوید. از پول آب و برق گرفته تا اجاره مکان کسب و کار. در فروش آنلاین شما نیازی به هزینه زیادی ندارید. تنها هزینه ای که شما باید پرداخت کنید مربوط به دامنه (نام برند) و هاست (فضایی که سایت شما در آن قرار میگیرد) است.

عدم تعطیلی

در یک فروشگاه اینترنتی شما به هیچ عنوان تعطیلی ندارید و همیشه حتی در حال خواب هم فروش خود را دارید. افراد در هر 24 ساعت میتوانند به فروشگاه شما دسترسی داشته و خرید خود را انجام دهند.

ارائه خدمات بهتر

هر فردی که میخواهد محصولی تهیه کند حق این را دارد که کاملا با آن و مزایای آن آشنا شود. شما وبسایتی را درنظر بگیرید که برای هرمحصول خود ارزش قائل میشوند و برای تک تک جزییات آن محتوا تولید میکنند تا کاربر بتواند طبق نیازی که دارد محصول مورد نظر خود را تهیه کند. حالا به نظرشما فردی که فرسخ ها از شما فاصله دارد نمیتواند از شما خرید کند؟ صد درصد به راحتی به شما و محصولتان اعتماد میکند. شما میتوانید در طراحی سایت به راحتی خدمات خود را ارائه دهید.

ثبت برندینگ

اگر شما یک مکانی برای کسب درآمد داشته باشید فقط افرادی که در شهر یا منطقه هستند شمارا میشناسند ولی در طراحی سایت اینطور نیست و همه افرادی که از اینترنت استفاده میکنند در کل ایران یا حتی جهان میتوانند با شما آشنا شوند. همچنین شما میتوانید با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و بستر اینترنت تعداد مخاطبان خود را افزایش دهید. اینکار به ثبت برندینگ شما کمک میکند.

جلب اعتماد

امروزه وبسایت باعث اعتبار کسب و کار شما میشود و همچنین به آگاهی از وجود برند شما کمک میکند. برای افزایش فروش باید به این نکته دقت کنید که افراد سخت به خرید اینترنتی اعتماد میکنند ولی داشتن یک وبسایت میتواند تا حد زیادی اعتماد کاربران جلب کند.

کاهش صرف وقت برای پاسخگویی

سخن آخر

همونطور که در مقاله خواندید و متوجه شدید، کسب و کار بدون فروش اینترنتی و سایت در واقع پوچ و بیهوده است. کسب و کار شما لیاقت بهترین ها را دارد. و نباید آن را از لیاقت خود دور کنید. طراحی سایت در ساری میتواند به کسب و کار شما کمک بسزایی کند.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید