مزایای طراحی سایت املاک برای تمامی مشاورین املاک مبحثی مهم است تا بتوانند بهترین تصمیم را در زمینه کاری خود و آینده کسب و کارشان بگیرند. با توجه به تسهیل فروش و خرید ملک به صورت آنلاین کاربران و مشاورین املاک عزیز توجه بیشتری به مزایای طراحی سایت میکنند.در واقع با طراحی سایت املاک مشاورین املاک و مشتریان می توانند به راحتی و با سرعت بالا با هم ارتباط برقرار کنند و در وقت و انرژی شان صرفه جویی شود. این یکی از مهمترین ویژگی طراحی سایت املاک است. البته شما برای شروع هر کاری نیاز به مشاوره دارید تا بتوانید با استفاده از تجربیات یک متخصص موفقیت کاری خود را تضمین کنید. مشاوره طراحی سایت در وبیمو به شما کمک می کند تا هدف خود را شناسایی کرده و برای راه اندازی آن به بهترین شکل اقدام کنید.

مزایای طراحی سایت املاک

اهمیت طراحی سایت املاک

همیشه پیدا کردن ملک و خانه مناسب اجاره یا خرید یکی از پر دردسر ترین کارهاست. چون برای این کار باید به بنگاههای املاک مختلف مراجعه کنیم و بعد از آن برای بازدید ملک مورد نظر از یک نقطه شهر به نقطه دیگر برویم. این مسئله بسیار انرژی و وقت افراد را تلف میکند. به همین دلیل خدمات طراحی سایت توانست کار مشاورین املاک و کاربران را راحت کند. در سایت املاک ملک های زیادی وجود دارد و افراد می توانند طبق سلیقه و علاقه خود ملک مورد نظر را جستجو و پیدا کند.
امکانات اولیه در سایت املاک
مشاهده موقعیت جغرافیایی ملک مورد نظر
جستجوی پیشرفته مثل انتخاب تعداد اتاق و زیربنای ملک
اخبار و اطلاعیه ها در مورد بازار مسکن
قابلیت آپلود تصاویر و ویدئو از ملک
امکان پرداخت اجرت و بیعانه
و موارد دیگری که مدیر املاک به آن نیاز دارد.

مزایای طراحی سایت املاک برای کاربران

دسترسی سریع و آسان به اینترنت و فضای مجازی

عدم حضور در مکان مورد نظر

جستجوی آسان و فوق پیشرفته

کاهش هزینه‌های جاریجلوگیری از اتلاف وقت و انرژی

بررسی و مقایسه ملکی با ملک دیگر

ویژگی های طراحی سایت املاک

مقایسه ملک با یکدیگر

طراحی سایت املاک این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید ، خانه های مختلف را با یک دیگر مقایسه کنید و بعد از آن تصمیم خود را نهایی کنید.

اضافه کردن ملک جدید

شما می توانید خانه خود را در سایت های مشاور املاک آگهی کنید و به آرشیو املاک سایت اضافه کنید تا مشتریان بتوانند آن را بررسی کنند.

اتصال به درگاه بانکی

درگاه های پرداخت یکی از بخش های مهم سایت املاک محسوب می شوند . زیرا امکان پرداخت آنلاین برای خرید و یا اجره منزل را برای مشتریان فراهم می کند.

گروهبندی املاک

یکی از مهم ترین بخش های سایت دسته بندی املاک بر اساس خرید ، رهن و یا اجاره است. با این دسته بندی فرآیند خرید و یا اجاره برای مشتریان راحت تر می شود.

نمایش خاص املاک اوکازیون

سایت املاک قابلیت دسته بندی املاک را در اختیارتان قرار می دهد . در نتیجه می توانید بخشی را برای نمایش املاک اوکازیون اختصاص دهید .

بخش فروش ویژه ملک

برای این که کاربرای سایت های آگهی ، کاران عام باشند و همه بتوانند از این سایت استفاده لازم را داشته باشند، باید دسترسی و استفاده آسان داشته باشد تا کاربران گیج نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست