چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم؟

برای دانلود از اینستاگرام راه های متنوعی وجود دارد.و اما چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم؟. در درون اینستاگرام شما می توانید لینک محتوای مورد نظر را کپی کرده و با استفاده از یک سری از برنامه ها آن را دانلود کنید. با استفاده از این برنامه ها دانلود از اینستاگرام بسیار راحت است. در واقع ما به شما پاسخ می دهیم که چگونه پست های اینستاگرام‌ را دانلود کنیم.

به طوری که فقط کافی است که لینک مورد نظر را در مقصد یا در آن برنامه پیست کنید. ما در این مقاله سعی کرده ایم که  محبوب ترین این برنامه ها را به شما معرفی کنیم.

چگونه پست های اینستاگرام را دانلود کنیم

در ادامه برای شما چند تا از برنامه های دانلود از اینستاگرام را نام خواهیم برد.

برنامه QuickSave

برنامه quicksave یکی از محبوب ترین برنامه هایی هست که برای دانلود از اینستاگرام استفاده می شود.استفاده از این برنامه کاملا رایگان است و از ویژگی‌های بارز این برنامه همین رایگان بودن آن هست.

توسط این برنامه براحتی می توانید از اینستاگرام دانلود کنید. تنها کافی است که url آن پست مد نظر خود را کپی کرده و در این برنامه پیست کن.  در همان قسمتی که پیست می کنید برنامه شروع به دانلود کردن آن محتوا خواهد کرد. گاهی اوقات  نیز ممکن است این برنامه دچار مشکل شود پس ما برای شما برنامه های دیگری لیست کرده ایم که در ادامه مقاله به آنها می پردازیم.

برنامه InstaDownloader

یکی دیگر از برنامه‌های پر استفاده در دانلود از اینستاگرام برنامه instadownloader است. مانند برنامه قبلی این برنامه نیز یک برنامه کاملا رایگان است و سرعت بالایی نیز دارد. کارای این برنامه نیز مانند برنامه قبلی کپی کردن url پست مورد نظر در اینستاگرام در مقصد یا برنامه مورد نظر هست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست