در این مقاله می خواهیم شما را با جدید ترین نکات مهم داخلی آشنا کنیم.
برای کسب رتبه اول در گوگل بهترین را بهینه سازی صفحات داخلی سایت می باشد. تاثیر سوء داخلی در مدت طولانی دیده می شود. به هر چند یکبار باید با استانداردهای روز هماهنگ شود.نگران نباشید ما در این مسیر کنار شما هستیم و راهنمایی تا می کنیم البته میتوانید هر بخشی که به مشکل بر خوردید را به وبیمو بسپارید.

سئو داخلی چیست؟

سئو داخلی به روند بهینه سازی صفحات وب برای بهبود رتبه و جذب ترافیک بالا گفته میشود.
معمولاً سئو داخلی سایت شامل موارد مختلف می شود. این موارد به طور مثال: تگ های html بهینه سازی عنوان های صفحات ، بهینه سازی کردن توضیحات متا ، هدینگ های مختلف ، بهینه سازی تصاویر و دیگر مواردی که مشابه آن هست می باشد.

هدف از سئو داخلی:

هدف اصلی از بهینه سازی وب سایت و محتوای درون آن این است که موتورهای جستجو بتوانند بهتر وبسایت شما را درک کنند. از این طریق متوجه می شوند. که آیا وبسایت شما به سوال های کاربران ارتباطی دارد یا خیر. اگر شما هم قصد پیشرفت و دیده شدن در موتورهای جستجو گوگل داشته باشید باید از خدمات سئو استفاده کنید.

تکنیک های اثربخش سئو داخلی

۱_ عنوان صفحه

عنوان صفحه یکی از مهمترین فاکتورهای سئو می‌باشد. هر صفحه شما باید دارای یک عنوان واحد باشد که کلمات کلیدی مهم در آن قرار گرفته باشد.

۲_ از تگ h۱ برای برچسب به عنوان استفاده کنید

عنوان را با تگ h در صفحه خود بنویسید یک تک اجزای آن بخشی از کد html است که موتورهای جستجو می گوید که عنوان صفحه توضیح مهم از مطالب صفحه است.

۳_ توضیحات متا ، ویترین کسب و کار شما

بهترین تعریف برای توضیحات متا هم این ویترین کسب و کار شماست معمولاً در ویترین مغازه ها شما بهترین محصولات را مشاهده می کنید تا برای ورود به مغازه ترغیب شوند متی که برای توضیحات متا می‌نویسید باید توصیف دقیق از محتوای مقاله شما باشد و همزمان کاربر را ترغیب کند .تا بر روی سایت شما کلیک کنند طول استاندارد برای توضیحات متا حدود ۱۶۰ کاراکتر است.

۴_ ساختاربندی url

ساختار های صفحه بهینه شده برای صفحه به شدت مهم است که توسط موتورهای جستجو مورد پیمایش قرار می‌گیرد. هر آدرس صفحه کمتر باشد نتایج بهتری را می‌تواند نتایج گوگل داشته باشد هرچند که تنها عامل موثر در سئو داخلی نیست.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست