راه های افزایش امنیت اینستاگرام کدامند؟

جولای 1, 2021

توسط mr.abbasi

دیدگاه

 امنیت اینستاگرام

امنیت اینستاگرام از جمله اقدامات مهم برای حفظ کسب و کار یا اطلاعات شخصی بسیار مهم است. خیلی از ماهایی که در اینستاگرام فعالیت می کنیم از امنیت اینستاگرام اطلاعات خاصی نداریم. در صورتی که این مورد بسیار مهم است. شاید در بعضی از پیج های بزرگ دیده باشید که در بایوی پیج زده امنیت پیج توسط یک شخص انجام می شود. در اوایل حضور اینستاگرام اقدامات برای هک اینستاگرام بسیار زیاده بوده است و هکر ها خیلی از پیج ها را هک کردند. این اتفاقات باعث شد که امنیت پیج اینستاگرام بسیار مهم شود. شما نیز میتوانید از راه های افزایش امنیت اینستاگرام هم استفاده کرده تا پیج خود را امن و امان نگه دارید.

افزایش امنیت اینستاگرام

راه های افزایش امنیت اینستاگرام کدامند؟

1.استفاده از حالت private

یکی از اولیه ترین کار ها برای حفظ امنیت پیج اینستاگرام سوییچ کردن روی حالت private است. این کار باعث میشود که شما آگاهانه انتخاب کنید که چه کسانی از پیج شما دیدن کنند. در نتیجه این امر باعث می شود که شما فقط به کسانی که اطمینان دارید اجازه دهید محتوای پیج شما اعم از پست و استوری را ببینند.

2.استفاده از پسورد قوی یا strong

از جمله دلایل روش های هک شدن پیج های اینستاگرام استفاده از رمز عبور یا پسورد ضعیف است. پسوردی که برای پیج اینستاگرام انتخاب می کنید باید از حروف و اعداد استفاده شود و حداقل 8 کاراکتر باشد. استفاده از پسورد مناسب از هک شدن و حمله های هکری جلو گیری می کند.

3. تغییر پسورد ها هر چند وقت یه بار

برای اینکه باز امنیت پیج شما بیشتر شود باید حتما هر چند وقت یه بار آن را تغییر دهید. این کار باعث می شود که هکر ها نتوانند پسورد شما را کشف کنند و پیج شما را هک کنند. و این کار باعث افزایش امنیت اینستاگرام می شود. همچنین با مدیریت پیج اینستاگرام شما توسط یک فرد حرفه ای نیز میتوانید همه این موارد را داشته باشید.

مطالب مرتبط

راهکار تضمینی افزایش فروش در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم  درباره راهکار های افزایش فروش در اینستاگرام صحبت کنیم.خدمات اینستاگرام مارکتینگ به عنوان یکی از راه‌های بازاریابی شناخته می‌شود که به‌ویژه در سال‌های اخیر...

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی یا Negative SEO چیست؟

سئو منفی چیست؟ در یک کلام باید بگویم که سئو منفی یعنی خراب کردن جایگاه رقیب. همانطور که می‌دانید خدمات سئو به دو بخش سئو خارجی off-page و سئو داخلی on-page تقسیم می‌شود. سئو منفی...

0 دیدگاه

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها

به خبرنامه‌ی ما بپیوندید